11.3.2012

Viac:/11.3.2012
11.3.2012 2017-09-12T19:18:37+00:00

ZOZNAM VYSTAVOVANÝCH PLEMIEN – sobota 11.3.2012
LIST OF BREEDS – Saturday 11.3.2012

Dátum: 11.3.2012

Kruh/Ring 1 Rozhodca/Judge: Uschi Eisner, A

TIBETAN SPANIEL    14    1 – 14
SHIH TZU    12    15 – 26
TIBETAN TERRIER    11    27 – 37
LHASA APSO    20    38 – 57
SPOLU / TOTAL    57

TIBETSKÝ ŠPANIEL

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Uschi Eisner A

PSY / MALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
1    CAN-RIG LOTOSOVÝ KVET TIBETU, SPKP 61, 01.06.2011
O: DGA-PO-NE-PO SOMMERLYST, M: ETHEL MODRÁ PÍSNIČKA
CH: INGRID VISOLAJSKÁ, MAJ: KOVÁČOVÁ MÁRIA ING.    VD1

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
2    BRI ZHAL LOTOSOVÝ KVET TIBETU, SPKP 58, 16.10.2010
O: AMOR PERLA MAHAGON, M: ODETTE PERLA MAHAGON
CH: INGRID VISOLAJSKÁ, MAJ: TURANSKÁ OĽGA JUDR.    VD1

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
3    ORIN PERLA MAHAGON, CMKU/TS 1210/08/11, 03.11.2008
O: ALLISTER BOHEMIAN BY BIRTH, M: ANTIA INDYK
CH: HÁJKOVÁ EVA, MAJ: HÁJKOVÁ EVA    V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
4    AN-DAN-PO LOTOSOVÝ KVET TIBETU, SPKP 52, 25.12.2009
O: AMOR PERLA MAHAGON, M: ETHEL MODRÁ PÍSNIČKA
CH: INGRID VISOLAJSKÁ, MAJ: VISOLAJSKÁ INGRID    V3
5    BÉLOS PERLA MAHAGON, CMKU/TS 982/07/08, 28.01.2007
O: NORBU PUL-I-KHUMRI, M: KIRKÉ PERLA MAHAGON
CH: HÁJKOVÁ EVA   MAJ: HÁJKOVÁ EVA    V2, R.CAC
6    LOBSANG KIPU KHANDRO, SLR TŠ 205, 28.08.2008
O: POPO HET ZWAARD, M: MOETICA MADAME BUTTERFLY
CH: LOBSANG KENNEL    MAJ: ŠIŠKO VESNA    V1, CAC, CC, KV

TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS
7    NORBU PUL-I-KHUMRI, CMKU/TS 709/-03/02/04, 07.12.2002
O: SILVESTE VAN T´BURGSTSE HOF, M: WANGDULA PUL-I-KHUMRI
CH: DURR-VERBOOM ELISABETH, MAJ: HÁJKOVÁ EVA    V1
SUKY / FEMALESTRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS
8    LOBSANG FORTUNE COOKIE, SLR TŠ 000317, 01.12.2011
O: SOMMERLYST`S ZU-BA NORBU, M: LOBSANG KIRTI KAMINI
CH: LOBSANG KENNEL , MAJ: ŠIŠKO VESNA    VN

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
9    CA-TSHA LOTOSOVÝ KVET TIBETU, SPKP 64, 01.06.2011
O: DGA-PO-NE-PO SOMMERLYSTS, M: ETHEL MODRÁ PÍSNIČKA
CH: INGRID VISOLAJSKÁ, MAJ: HANUSOVÁ ANDREA ING.    V1, CAJC, JCC, KVM
10    ORIANA VOM TIBETDRACHEN, SPKP 67, 15.04.2011
O: BOD-PA-TASHI DE LA PRAIRIE CRISTALLINE, M: ANGKICHI
CH: BARBARA VON NOLTING-MITTELBACH   MAJ: KUBOŠKOVÁ BARBORA MGR.    V2

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
11    XIMICCA PERLA MAHAGON, CMKU/TS 1351/10, 18.07.2010
O: BÉLOS PERLA MAHAGON, M: NEFERTITI PERLA MAHAGON
CH: HÁJKOVÁ EVA, MAJ: HÁJKOVÁ EVA    V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
12    LOBSANG WISH UPON A STAR, SLR TŠ 265, 20.08.2010
O: TASHI-GONG HOLLYWOOD, M: ANGEL DREAMS OF LOLLIPOP
CH: LOBSANG KENNEL , MAJ: ŠIŠKO VESNA    V1, CAC, CC, KV, BOB, BIS IV

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
13    AN-NA-TSI LOTOSOVÝ KVET TIBETU, SPKP 54, 25.12.2009
O: AMOR PERLA MAHAGON, M: ETHEL MODRÁ PÍSNIČKA
CH: INGRID VISOLAJSKÁ, MAJ: HANUSOVÁ ANDREA ING.    V2, R.CAC
14    LOBSANG KIRTI KAMINI, SLR TŠ 207, 28.08.2008
O: POPO HET ZWAARD, M: MOETICA MADAME BUTTERFLY
CH: LOBSANG KENNEL    MAJ: ŠIŠKO VESNA    V1, CAC, CC

SHIH-TZU

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Uschi Eisner A

PSY / MALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS
15    BOSS-LEE –ATREI KIRABZER, SPKP 714, 15.09.2011
O: LEE-KUNG-ATREI KIRABZER, M: CATTLE LEY ROLNIČKA
CH: REZBÁRIK MIROSLAV , MAJ: SIDORJAKOVÁ DAGMAR MGR.    VN

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
16    RAGSOL VITYAZ, CMKU/SHI/ 5256/-10/10, 27.03.2010
O: RAGSOL MAHARA, M: RAGSOL ULIANA
CH: SOLDATOVA VERA, MAJ: ŽOURKOVÁ JIŘINA    V2, R.CAC
17    SAN JUAN DEL RIO SUCCESS ESSENCE, CMKU/SHI 5441, 20.11.2010
O: DILEMMA DREAM RUNNER, M: KAYBAROSHI HAN A HAR CONTROVERSY WOMAN
CH: ILONA MATUSZEK   MAJ: POLICAROVI VACLAV + KATERINA    V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
18    ARRAKIS GLAMOUR SONI`G, PKR-IX 56434, 09.02.2010
O: GLAMOUR DANCER BOHEMIA ACRO, M: ALISS SONI`G COCA BAST
CH: SONIA GROBELNA, MAJ: GRUND BARBARA    Nenastúpil

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
19    BAMBOO Z IVAFRE, CMKU/SHI/ 4588/07/09, 19.12.2007
O: VIRTUS – ATREI KIRABZER, M: HANITY Z IVAFRE
CH: IVA FREMROVÁ, MAJ: FIALOVÁ JANA    V1, CAC, CC, KV, BOB, BIS II

SUKY / FEMALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS
20    BABY MONICA BREED LOVE, ČMKU ???, 30.10.2011
O: FAIR PLAY Z IVAFRE, M: JAQUEL MONICA Z TARGENU
CH: MICHAELA JANÁKOVÁ, MAJ: FREMROVÁ IVA    VN

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS
21    ROXI Z IVAFRE, CMKU/SHI 5386/11, 01.09.2011
O: LUCIFER Z IVAFRE, M: HAGI MA-CA-LU
CH: IVA FREMROVÁ, MAJ: ŠEDINOVÁ JITKA BC.    VN

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
22    FERGIE Z TARGENU, ZREG/SHI/ 5259/11, 12.01.2011
O: PRINCE ROYAL OF IVEKO-DOG, M: DIANA Z TARGENU
CH: ŽOURKOVÁ JIŘINA, MAJ: ŽOURKOVÁ JIŘINA    V1, CAJC, JCC, KVM

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
23    KENYA Z IVAFRE, CMKU/SHI 5111/10, 11.04.2010
O: BO-TWISTER-SON SHAH ABBAS, M: HAGI MA-CA-LU
CH: IVA FREMROVÁ, MAJ: FREMROVÁ IVA    V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
24    NU-LEE-ATREI KIRABZER, CMKU SHI/5245/-10/10, 28.02.2010
O: BLACKBERRY ´S MISSION COMPLETED, M: FAIDRA KIRABZER
CH: SILVIA SEHNÁLKOVÁ, MAJ: KIM ZHANNA ING.    V1, CAC, CC
25    REBECCA ZE SLAVONÍNA, CMKU/SHI 4957, 26.07.2009
O: GIGOLO FROM AUDREYS PARADIS, M: HOPEFUL RED IVEKO-DOG
CH: LENKA HYNKOVÁ   MAJ: POLICAROVI VACLAV + KATERINA    VD2

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
26    FÁMA Z IVAFRE, CMKU/SHI/4885/09, 21.04.2009
O: LOGYA LOPEUN-CHAG´YE, M: HANITY Z IVAFRE
CH: IVA FREMROVÁ, MAJ: FREMROVÁ IVA    V1, CAC, CC, KV

TIBETSKÝ TERIÉR

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Uschi Eisner A

PSY / MALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS
27    GORDON Z TARGENU, 981100002415042, 07.10.2011
O: CARTER SPOT OF DARKNESS, M: ANCHALI Z TARGENU
CH: ŽOURKOVÁ JIŘINA, MAJ: ZEMIAROVÁ MICHAELA    VN

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
28    DOEGAR LAM BKRA SIS PA, SLRTT 000525, 03.09.2010
O: ALILAH JACKANORY, M: LOVSKÄR´S INDIA TSANG PA
CH: HREN MARKO, MAJ: KUCLAR JOŽI    VD1

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
29    DU-TSI KIPU KHYIM, ČMKU TT/1025/08, 19.12.2008
O: IZAKHAN´S SMASHING OLLI, M: ASHAR YONTAN NAJKOSYVA
CH: ING. EVA HOLANOVÁ, MAJ: ČERMÁKOVI IVETA A MILAN    V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
30    KHYI-MI BOD-JA LAMLEH, SPKP 279, 01.04.2010
O: WANTED NICE DOG ´S FAROUK LAMLEH, M: BHOOMI LAMLEH SCHAMBALA
CH: MGR. MARTINA ADÁMEKOVÁ, MAJ: ADÁMEKOVCI MARTINA+MILAN    V1, CAC, CC, KV

SUKY / FEMALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS
31    FABULOUS TEDDY´S I M WALKING STAR, FI 58354/11, 02.11.2011
O: FABULOUS TEDDY´S EL CHOCLO, M: FABULOUS TEDDY´S FULL OF LOVE
CH: TARJA SALO, MAJ: MIFKOVÁ LENKA    VN

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
32    ABIGAIL POSEL ŠTĚSTÍ, CMKU CMKU/TT/1168/11, 07.04.2011
O: KHYI-MI AVATAR LAMLEH, M: A´NYIMASHAR GABA PONYA
CH: HANA OHAINKOVÁ, MAJ: OHAINKOVÁ HANA    VD1

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
33    KHYI-MI BHAGYA LAMLEH, CMKU/TT/ 1101/-10/10, 01.04.2010
O: WANTED NICE DOG ´S FAROUK LAMLEH, M: BHOOMI LAMLEH SCHAMBALA
CH: ADÁMEKOVA MARTINA, MAJ: ZACPAL MARTIN    V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
34    CHIRU NYIMA NYING , SPKP 287, 27.05.2010
O: CLOUDBUSTER PASSION PRINCE, M: JOMO LANG-MA-RI TASHI BODJUL
CH: MAGDALÉNA ŠRŮTOVÁ, MAJ: ŠALKOVIČOVÁ KATARÍNA    VD2
35    E´MIU LAMLEH SCHAMBALA, CMKU 1039/09, 01.03.2009
O: SENGE OF SJO-WHO-SJI-BIB, M: MOCOWODOS X-MODEL XANTHIA
CH: BARBORA ALFIERI   MAJ: ŠČUDLOVÁ MARTA    V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
36    LÖVSKÄR´S INDIA TSANG-PA, SLRTT 000427, 12.02.2006
O: KIRANAS GOODWILL ZAN-PO, M: LOVSKAR´S FAVO-RIT FENGRI
CH: FORSBACKA PAULA, MAJ: HREN MARKO    V1,CAC, CC, KV, BOB, BIS I
37    PAM-ZAMIRIN U MAKE ME HAPPY, CMKU/TT 1113-10/10, 12.03.2010
O: FALAMANDUS KNOCK OUT, M: F´TSANG-MA OD VILZONKY
CH: PIRJO MÄKI   MAJ: MIFKOVÁ LENKA    V2, R.CAC

LHASA APSO

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Uschi Eisner A

PSY / MALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS
38    SHADOW MOON IVEPET, SPKP 460, 25.07.2011
O: CLOSE TO PERFECTION RE CLAIM, M: TI LA SHU O´IVEPET
CH: IVETA PETRAKOVÁ, MAJ: PETRAKOVÁ IVETA    VN

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
39    KENZO IVEPET  LHAMCO LACO, SPKP 464, 27.03.2011
O: CLOSE TO PERFECTION RE CLAIM, M: APRIL FROM THE HIMALAYA HILL´S
CH: MARKETA BIELAS, MAJ: PETRAKOVÁ IVETA    V1, CAJC, JCC, KVM
40    QUIDO AGATA LUX, SPKP 449, 22.01.2011
O: JOHNY WOLKER IVEPET, M: CHU-LI VON NIEDEROTTNANG
CH:    MAJ: ČERNÁ JÚLIA    V2

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
41    JAMIKASOKA MYSTERY, AKO 1853806, 04.04.2009
O: MARCHTRU SAN MARQUIS AT NARMOAK, M: JAMIKASOKA FILTHY GORGEOUS
CH: B. BUSSHELL, MAJ: CHMUROVÁ ZUZANA    VD1
42    ONYX BLACK AGATA LUX, SKJ 061791, 21.12.2009
O: SIMBAD DEL ALCAZAR, M: CO CO CHANEL AGATA LUX
CH: JÚLIA ČERNÁ    MAJ: BIHARYOVÁ CLAUDIA    D2

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
43    SHOYU BLOWIN´MY HORN AT ORLANE, NP 24413606, 15.09.2010
O: SHOWA FANTASTIC WITN PANTULF, M: SHOYU JUST PEACHY
CH: SHERRY-BEN SWANSSON, MAJ: BLAŽO RADEK MGR.    V1, CAC, CC, KV, BOB, BIS III

TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS
44    HASAN AGATA LUX, SPKP 30, 19.11.1998
O: BARON CRASSKA, M: EN JGY AGATA LUX
CH: ČERNÁ JÚLIA, MAJ: GERŠIOVÁ MÁRIE    V1
45    MERLIN DAR TIBETU, ČLP/LA 2670/04, 15.01.2003
O: EL MINJÁS MAY BOY, M: EXTREME DAR TIBETU
CH: VAŠKOVÁ ELIŠKA   MAJ: HANKEOVÁ MARCELA    V2

SUKY / FEMALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
46    ELIZABETH BRI-JACK, ČLP/LA 3240, 22.04.2011
O: CHIC CHOIX PARADE CHIC, M: UTOPIA DAR TIBETU
CH: MONIKA PROKOPOVÁ, MAJ: VAŠKOVÁ ELIŠKA    V1, CAJC, JCC
47    QUEEN AGATA LUX, SPKP 450, 22.01.2011
O: JOHNNIE WALKER IVEPET, M: CHU-LI VON NIEDEROTTNANG
CH: JÚLIA ČERNÁ   MAJ: ČERNÁ JÚLIA    V3
48    RADICALLY´S AMANDA, SPKP 436, 14.01.2011
O: SHOYU BLOWIN´MY HORN AT ORLANE, M: ORLANE´S ALL TOO EASY
CH: RADEK BLAŽO   MAJ: BLAŽO RADEK MGR.    V2
49    REVIVAL IVEPET, SPKP 446, 29.01.2011
O: MIDWAS GERONIMO C, M: YANGADOO´S QUICK STEP TO IVEPET
CH: IVETA PETRAKOVÁ   MAJ: PETRAKOVÁ IVETA    V4

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
50    B´AGARTHA TINGRI, SPKP 410, 01.07.2010
O: CHIC CHOIX PARADE CHIC, M: FEDERIKA AGÁTA LUX
CH: KRÁLIK ALBERT+BAJSOVÁ ZDENKA, MAJ: SLOBODOVÁ ZDENKA    VD1
51    EILEEN ROSE ZÁMOCKÁ ZÁHRADA, SPKP 429, 15.10.2010
O: YANGADOO ´S MONTOYA, M: KANAYMA LENAKO
CH: OĽGA PETŐCZOVÁ   MAJ: PETŐCZOVÁ OĽGA    VD2

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
52    BU-MO EL TAMERLAN, LH.AP. 1880/09, 25.11.2009
O: SHAMBALA EL TAMERLAN, M: EL TAMERLAN MANKA
CH: ÁGNES PINTÉR, MAJ: PINTÉR ÁGNES    VD3
53    GABRIELLE DAR TIBETU, ÖHZB/LHAP 548, 23.10.2009
O: TITLING AL CAPONE, M: KAI-LA-SHA SILVER BELLE
CH: ELISKA VASKOVA   MAJ: KRISTOFIK ANDREA    V1, CAC, CC, KV
54    KJA-LA AGATA LUX, SPKP 340, 07.07.2008
O: JULAI KUN BYAMS, M: LA PERLA NEGRA AGATA LUX
CH: JÚLIA ČERNÁ   MAJ: ČERNÁ JÚLIA    V4
55    PRETTY WOMAN STARÁ BAŠTA, SPKP 413, 02.07.2010
O: BASTERBERI WINDY WINGS, M: JOUJOU MINI STARÁ BAŠTA
CH: MVDREDITA ŠTEFÁNIKOVÁ   MAJ: ŠTEFÁNIKOVÁ EDITA MVDR    V2, R.CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
56    CHATUM GEMA-ROSES, SPKP 324, 28.05.2008
O: CLAVIUS IVEPET, M: CARIN GEMA-ROSES
CH: MÁRIA GERŠIČOVÁ, MAJ: ČERVENÍKOVÁ ĽUBICA ING.    V1, CAC, CC
57    ELECTRA DAR TIBETU, ČLP/LA 3068, 01.05.2009
O: SIMBAD DEL ALCAZAR, M: ONLY FOR YOU DAR TIBETU
CH: ELIŠKA VAŠKOVÁ   MAJ: VAŠKOVÁ ELIŠKA    Nenastúpila

Súťaž Dieťa a pes
1.    Zemiarová Michelle    GORDON Z TARGENU, TIBETSKÝ TERIÉR
2.    Bega Nicolas    ONYX BLACK AGATA LUX, LHASA APSO
3.    Hanusová Sofia    AN-NA-TSI LOTOSOVÝ KVET TIBETU, TIBETSKÝ ŠPANIEL
4.    Hanusová Viviana    CA-TSHA LOTOSOVÝ KVET TIBETU, TIBETSKÝ ŠPANIEL

Súťaž Mladý vystavovateľ
1.    Kosecová Patricia    QUIDO AGATA LUX, LHASA APSO

Súťaž Chovateľská skupina
1.    Černá Júlia    AGATA LUX, LHASA APSO

späť na Klubové akcie