19.3.2011

Viac:/19.3.2011
19.3.2011 2017-09-12T19:26:51+00:00
ZOZNAM VYSTAVOVANÝCH PLEMIEN – sobota 19.3.2011
LIST OF BREEDS – Saturday 19.3.2011

 

Plemeno
Breed
Kruh
Ring
Počet
Count
Katal. číslo
Catalog Nr.
       

LHASA APSO 1 19 35 – 53
SHIH TZU 1 11 13 – 23
TIBETAN SPANIEL 1 12 24 – 34, 54
TIBETAN TERRIER 1 12 1 – 12
ROZDELENIE KRUHOV
LIST OF RINGS

Dátum: 19.3.2011 

Kruh/Ring 1 Rozhodca/Judge: Grzegorz Robak, (PL)

TIBETAN TERRIER 12 1 – 12
SHIH TZU 11 13 – 23
TIBETAN SPANIEL 12 24 – 34, 54
LHASA APSO 19 35 – 53
SPOLU / TOTAL 54  
 
TIBETSKÝ TERIÉR

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Grzegorz Robak (PL)
 
PSY / MALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

1 FANG-ZAR NIMA KUO YARLUNG NAMTSO, CMKU/TT/1058-11/10, 05.05.2010
O: CIQALA RILEE WINNER TAKES ALL, M: VYLKKA NIMA KUO YARLUNG NAMTSO
CH: SABINE SCHIRATTI, MAJ: PRAVDOVÁ EVA
V2
 
2 KHYI-MI BOD-JA LAMLEH, SPKP 279, 01.04.2010
O: WANTED NICE DOG ´S FAROUK LAMLEH, M: BHOOMI LAMLEH SCHAMBALA
CH: MGR. MARTINA ADÁMEKOVÁ   MAJ: ADÁMEKOVCI MARTINA A MILAN
V1, CAJC
 
 
 

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

3 DAKSI-DAWA DHANGARHI, SPKP 213, 12.02.2005
O: BEMBOW LAMLEH CHILD OF KYIRONG, M: CHOGLA HIMALAYA DHANGARHI
CH: ALENA FAJEROVÁ, MAJ: FEDOR PETER
VD
 
 
 

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

4 ICH. KANG RIMPOCHE TASHI BODJUL, CMKU/TT/911/07, 29.06.2007
O: PAM-ZAMIRIN NAPOLEON, M: JOMO LHA-RI TASHI BODJUL
CH: EVA PRAVDOVÁ, MAJ: PRAVDOVÁ EVA
V1, CC, CAC
 
 
 

TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

5 ICH. H ´ARAN HORPA TASHI BODJUL, CMKU/TT/655/00, 06.12.2000
O: DSCHOWO ´S CHANDU, M: AMOX SISSYBAR
CH: EVA PRAVDOVÁ, MAJ: PRAVDOVÁ EVA
V1
 
 
SUKY / FEMALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

6 AMOX ALWAYS IN MY MIND, CMKU/TT/1059-11/10, 25.06.2010
O: PINDAROS GONE WITH WIND, M: PINDAROS FANTASTIC ME
CH: JAANA MYÖTYRI-ULMANEN, MAJ: PRAVDOVÁ EVA
VN
 
 
 

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

7 KHYI-MI BHAGYA LAMLEH, CMKU TT/1101/-10/10, 01.04.2010
O: WANTED NICE DOG ´S FAROUK LAMLEH, M: BHOOMI LAMLEH SCHAMBALA
CH: ADÁMEKOVÁ MARTINA, MAJ: ZACPAL MARTIN
V2
 
8 PAM-ZAMIRIN U MAKE ME HAPPY, CMKU/TT/1113/-10, 12.03.2010
O: FALAMANDUS KNOCK-OUT, M: F´TSHANG-MA OD VILZOVKY
CH: MAKI PIRJO   MAJ: MÍFKOVÁ LENKA
V1, CAJC, BOB Junior
 
 
 

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

9 DAYA LAMLEH SCHAMBALA, CMKU/TT/942/07, 11.10.2007
O: SILVERIDGE HARLEGUIN QUILL , M: MOCOWODOS X- MODEL XANTHIA
CH: BARBORA ALFIERY, MAJ: OHAINKOVÁ HANA
D2
 
10 E´MIU LAMLEH SCHAMBALA, CMKU/TT/1039/09, 01.03.2009
O: SENGE OF SJO-WHO-SJI-BIB, M: MOCOWODOS X-MODEL XANTHIA
CH: BARBORA ALFIERI   MAJ: ŠČUDLOVÁ MARTA
V1, CC, CAC
 
 
 

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

11 ICH. MULTICH. BHOOMI LAMLEH SCHAMBALA, SPKP 242, 28.01.2011
O: SCHANTI ´S KHAN-PO KUKUR BABA LAMLEH, M: MOCOWODOS X-MODEL XANTHIA
CH: BARBORA ALFIERI, MAJ: ADÁMEKOVCI MARTINA A MILAN
V1, CC, CAC, BOB, Víťaz výročnej výstavy
 
12 KHYIM-LHA TASHI BODJUL, CMKU/TT/918/07, 29.06.2007
O: PAM-ZAMIRIN NAPOLEON, M: JOMO LHA-RI TASHI BODJUL
CH: MGR. PRAVDOVÁ EVA   MAJ: HRDINOVÁ DAGMAR
V2, R.CAC
 
SHIH-TZU

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Grzegorz Robak (PL)
 
PSY / MALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

13 HAVE A DREAM BIG-FOOT DE THALEK, L.O.E.1975481, 23.05.2010
O: UNIVERSAL BAEUTY MEKONG JIANG, M: CLEAR SPIRIT BIG-FOOT DE THALEK
CH: YOLANDA FERNANDEZ, MAJ: SAWKOVÁ MIROSLAVA
V1, CAJC, BOB Junior
 
14 LEO-ATREI KIRABZER, SPKP 663, 25.02.2010
O: BLACKBERRY´S MISSION COMPLETED, M: GAIA-ATREI KIRABZER
CH: REZBARIKOVA SILVIA   MAJ: SEHNALKOVA SILVIA
D3
 
15 NI-ANI-ATREI KIRABZER, SPKP 665, 28.02.2010
O: BLACKBERRY´S MISSION COMPLETED, M: FAIDRA KIRABZER
CH: REZBARIKOVA SILVIA   MAJ: SEHNALKOVA SILVIA
V2
 
 
 

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

16 QUELINDA ´S AMBAHAI-KHAN, ÖHZB SHI 1184, 12.04.2009
O: PAO YÜ MANCH-KHAN, M: JEALOUS GIRL V. PING-TING-SCHAN
CH: SIGLINDE THURNER, MAJ: BERNARDIS KARIN
VD
 
 
 

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

17 MON-CHA-RA AGATA LUX, SPKP 638, 22.01.2009
O: PURE RED GOLD BOHEMIA ACRO, M: ERNUTE KIRABZER
CH: ČERNÁ JÚLIA, MAJ: ČERNÁ JÚLIA
V1, CC, CAC
 
 
 

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

18 LEE-KUNG-ATREI KIRABZER, CMKU/SHI/4354/-07, 22.09.2010
O: PURE RED GOLD BOHEMIA ACRO, M: FAIDRA KARABZER
CH: SILVIA REZBÁRIKOVÁ, MAJ: SAWKOVÁ MIROSLAVA
V1, CC, CAC
 
 
 

TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

19 INTCH. PAO YÜ MANCHU-KHAN, ÖHZB/SHI 1040, 19.06.1998
O: MURPHY-SHANTUNG V.PAENBRUCH, M: VAMP SHANTUNG V.PAENBRUCH
CH: KARIN BERNARDIS, MAJ: BERNARDIS KARIN
V1
 
 
SUKY / FEMALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

20 ROCKEE-ATREI KIRABZER, SPKP 674, 19.09.2010
O: UNKAS Z IVAFRE, M: URSAIA-ATREI KIRABZER
CH: REZBARIKOVA SILVIA, MAJ: SEHNALKOVA SILVIA
VN
 
 
 

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

21 CHARISMATIC DENISE IMPERIAL BOHEMIA, CMKU/SHI/5137/10, 25.05.2010
O: DANISH PRINCE ROY´S SUN, M: ANABELL IMPERIAL BOHEMIA
CH: PETRA SUMERÁKOVÁ, MAJ: SUMERÁKOVÁ PETRA
V1, CAJC
 
 
 

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

22 FRANCIS IMPERIAL BOHEMIA, CMKU/SHI/4890/09, 21.05.2009
O: ICE COLD BOHEMIA ACRO, M: ZEALOTRY BOHEMIA ACRO
CH: SUMERÁKOVÁ PETRA, MAJ: VONDRÁČKOVÁ DANIELA
V1, CC, CAC
 
 
 

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

23 KAYBAROSHI HAN-HAR BE MY PRINCESS, PKR.IX-52079, 22.04.2008
O: TUSCANY ´S CHALLENGER AT ACTE, M: HANA Z BABCI OGRODU
CH: BARBARA OLESZCZU, MAJ: FOSTACZ BEATA
V1, CC, CAC, BOB, Víťaz výročnej výstavy
 
TIBETSKÝ ŠPANIEL

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Grzegorz Robak (PL)
 
PSY / MALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

24 LOBSANG WHAT NEXT, SLR-TŠ – 263, 20.08.2010
O: ANGEL DREAMS OF LOLLIPOP, M: TASHI-GONG HOLLYWOOD
CH: LOBSANG KENNEL, MAJ: ŠIŠKO VESNA
VN
 
 
 

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

25 AM-PO LOTOSOVÝ KVET TIBETU, SPKP 51, 25.12.2009
O: AMOR PERLA MAHAGON, M: ELTHEL MODRÁ PÍSNIČKA
CH: INGRID VISOLAJSKÁ, MAJ: KOVÁČ MILOŠ
V2
 
26 AN-DAN-PO LOTOSOVÝ KVET TIBETU, SPKP 52, 25.12.2009
O: AMOR PERLA MAHAGON, M: ETHEL MODRÁ PÍSNIČKA
CH: INGRID VISOLAJSKÁ   MAJ: VISOLAJSKÁ INGRID
V1, CAJC, BOB Junior
 
 
 

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

27 CH. ORIN PERLA MAHAGON, CMKU/TS/1210/08, 03.11.2008
O: ALLISTER BOHEMIAN BY BIRTH, M: ANTIA INDYK
CH: EVA HÁJKOVÁ, MAJ: HÁJKOVÁ EVA
V1, CC, CAC, BOB, Víťaz výročnej výstavy
 
28 YAMATSAN HET ZWAARD, NHSB 2710689, 27.06.2008
O: YOTISHA`S THE BLACK SUNSHINE, M: CHEMCEM FROM THE MAGIC SUNSHINE
CH: LOBSANG KENNEL   MAJ: ŠIŠKO VESNA
Nenastúpil
 
 
 

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

29 LOBSANG KIPU KHANDRO, SLR-TŠ 205, 28.08.2008
O: POPO HET ZWAARD, M: MOETICA MADAME BUTTERFLY
CH: LOBSANG KENNEL, MAJ: ŠIŠKO VESNA
V2
 
30 CH.BÉLOS PERLA MAHAGON, CMKU/TS/982/07/08, 28.01.2007
O: NORBU PUL-I-KHUMRI, M: KIRKÉ PERLA MAHAGON
CH: EVA HÁJKOVÁ   MAJ: HÁJKOVÁ EVA
V1, CC, CAC
 
 
SUKY / FEMALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

31 LOBSANG WISH UPON A STAR, SLRTŠ 265, 20.08.2010
O: ANGEL DREAMS OF LOLLIPOP, M: TASHI-GONG HOLLYWOOD
CH: LOBSANG KENNEL, MAJ: ŠIŠKO VESNA
VN
 
 
 

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

32 A-NI LOTOSOVÝ KVET TIBETU, SPKP 53, 25.12.2011
O: AMOR PERLA MAHAGON, M: ETHEL MODRÁ PÍSNIČKA
CH: INGRID VISOLAJSKÁ, MAJ: VISOLAJSKÁ INGRID
V1, CAJC
 
33 LOBSANG SPECIAL EDITION, SLR-TŠ – 246, 17.02.2010
O: TASHI-GONG FACE OF FINLAND, M: LOBSANG BHAGYA NAMCEE
CH: LOBSANG KENNEL   MAJ: ŠIŠKO VESNA
V2
 
54 AN-NA-TSI LOTOSOVÝ KVET TIBETU, SPKP 54, 20.03.2011
O: AMOR PERLA MAHAGON, M: ELTHEL MODRÁ PÍSNIČKA
CH: INGRID VISOLAJSKÁ   MAJ: HANÚSOVÁ ANDREA
V
 
 
 

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

34 LOBSANG KIRTI KAMINI, SLR-TŠ 207, 28.08.2008
O: POPO HET ZWAARD, M: MOETICA MADAME BUTTERFLY
CH: LOBSANG KENNEL, MAJ: ŠIŠKO VESNA
V1,CC, CAC
 
LHASA APSO

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Grzegorz Robak (PL)
 
PSY / MALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS

35 KU-MA-RA GEMA-ROSES, SPKP 425, 07.10.2010
O: JOHNNIE WALKER IVEPET, M: DASCHA GEMA-ROSES
CH: GERŠIČOVÁ MÁRIA, MAJ: SINGHOVÁ ERIKA
Nenastúpil
 
 
 

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

36 PROUD BLACK BOY STARÁ BAŠTA, SPKP 412, 02.07.2010
O: BASTERBERI WINDY WINGS , M: JOUJOU MINI STARÁ BAŠTA
CH: ŠTEFÁNIKOVÁ EDITA, MAJ: ŠTEFÁNIKOVÁ EDITA MVDR.
VN
 
 
 

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

37 ONYX BLACK AGATA LUX , SPKP 394, 21.12.2009
O: SIMBAD DEL ALCAZAR, M: CO-CO SHANEL AGÁTA LUX
CH: JÚLIA ČERNÁ, MAJ: BIHARYOVÁ CLAUDIA
VD
 
38 YANGADOO´S RUMOUR HAS IT, SE2754/2010, 24.10.2009
O: MIDWAS GERONIMO C, M: YANGADOO´S FABULOUS SWEET HEART
CH: PERNILLA HALLGREN   MAJ: ČERVENÍKOVÁ ĽUBICA ING.
VD
 
 
 

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

39 SHOYU BLOWIN´MY HORN AT ORLANE, NP24413606, 15.09.2009
O: SHOWA FANTASTIC WITH PANTULF, M: SHOYU JUST PEACHY
CH: SHERRY-BEN SWANSON, MAJ: BLAŽO RADEK
V1,CC, CAC, BOB, Víťaz výročnej výstavy, BIS
 
 
 

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

40 AMERICAN GIGOLO Z CZAŃCA, PKR.IX-54001, 06.03.2010
O: VERY VERSACE VERSION ORYGINALE Z CZAŃCA, M: SWEET SURPRISE Z CZAŃCA
CH: ANNA DZIDT, MAJ: PODOLSKA IZABELA
V1, CC, CAC
 
 
 

TRIEDA MIMO KONKURENCIE / OUT OF CONCURENCE CLASS

41 BACK GEMA-ROSES, SPKP 114, 18.06.2003
O: HASAN AGÁTA LUX, M: MOIRA AGÁTA LUX
CH: MÁRIE GERŠIČOVÁ, MAJ: PODLOHOVÁ LENKA
V
 
42 JOHNNIE WALKER IVEPET, SPKP 278, 04.05.2007
O: CLAVIUS IVEPET, M: TILASHU O´IVEPET
CH: IVETA PETRÁKOVÁ   MAJ: PODLOHOVÁ LENKA
V
 
 
SUKY / FEMALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS

43 EILEEN ROSE ZÁMOCKÁ ZÁHRADA, SPKP 429, 15.10.2010
O: YANGADOO´S MONTOYA, M: KANAYMA LENAKO
CH: PETŐCZOVÁ OĽGA, MAJ: PETŐCZOVÁ OĽGA
VN
 
45 KAR-MIA GEMA-ROSES, SPKP 426, 07.10.2010
O: JOHNY WOLKER IVEPET, M: DASHA GEMA-ROSES
CH: MÁRIE GERŠIČOVÁ   MAJ: GERŠIČOVÁ MÁRIE
VN
 
 
 

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

44 ELY LOO ELBRUSSIA, SPKP 422, 24.08.2010
O: SAYONARA INTERPID, M: GRENADA IVEPET
CH: PETER PODROUŽEK, MAJ: ŽIVČIČ JÁN
VN
 
46 CHIC CHOIX SEASIDE SUMMER DREAM, IN PREPARATION, 29.06.2010
O: CHIC CHOIX ADRENALINE RUSH, M: CHIC CHOIX KOPY KAT
CH: JUHA KARES   MAJ: PODOLSKA IZABELA
VN
 
47 PRETTY WOMAN STARÁ BAŠTA, SPKP 413, 02.07.2010
O: BASTERBERI WINDY WWINGS, M: JOUJOU MINI STARÁ BAŠTA
CH: ŠTEFÁNIKOVÁ EDITA   MAJ: ŠTEFÁNIKOVÁ EDITA MVDR.
N
 
 
 

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

48 GABRIELLE DAR TIBETU, ÖHZB/LHAP 548, 23.10.2009
O: TITLING AL CAPONE, M: KAI-LA-SHA SILVER BELLE
CH: VASKOVA ELISKA, MAJ: KRISTOFIK ANDREA
V2, R.CAC
 
49 TOUCH THE SKY Z CZANCA, PKR.IX-54787, 15.10.2009
O: ORLANE ´S AMERICAN MADE, M: FRENCH KISS Z CZANCA
CH: ANNA DZIDT   MAJ: KUŚ IWONA
V1, CC, CAC
 
 
 

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

50 CARAMEL-CA ZÁMOCKÁ ZÁHRADA, SPKP 367, 09.06.2009
O: YANGADOO´S MONTOYA, M: KANAYMA LENAKO
CH: PETŐCZOVÁ OĽGA, MAJ: PETŐCZOVÁ OĽGA
V1, CC, CAC
 
 
 

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

51 CH.LUCKY GIRL STARÁ BAŠTA, SPKP 341, 24.07.2008
O: BASTERBERRI WINDY-WINGS, M: INDIRA STARÁ BAŠTA
CH: MVDR.ŠTEFÁNIKOVÁ E., MAJ: PETRÁKOVÁ IVETA
V1, CC, CAC
 
 
 

TRIEDA MIMO KONKURENCIE / OUT OF CONCURENCE CLASS

52 CH.HIGH HOPES IVEPET, SPKP 249, 21.10.2006
O: LOOK AT ME DE BAIAN-KHARA, M: BERRY-BERRY IVEPET
CH: PETRÁKOVÁ IVETA, MAJ: PETRÁKOVÁ IVETA
V
 
53 JOUJOU MINI STARÁ BAŠTA, SPKP 243, 25.09.2006
O: BASTERBERRI BILNX, M: GROFKA STARA BAŠTA
CH: ŠTEFÁNIKOVÁ EDITA   MAJ: ŠTEFÁNIKOVÁ EDITA MVDR.
V
 
Súťaž Najkrajší pár psov

 
1. Adámekovci Martina a Milan KHYI-MI BOD-JA LAMLEH
TIBETSKÝ TERIÉR
Súťaž Dieťa a pes

 
1. Fedorová Dominika DAKSI-DAWA DHANGARHI
TIBETSKÝ TERIÉR
2. Pravda Václav ICH. KANG RIMPOCHE TASHI BODJUL
TIBETSKÝ TERIÉR

 

späť ma Klubové akcie