22.5.2010

Viac:/22.5.2010
22.5.2010 2017-09-12T20:07:49+00:00
ZOZNAM VYSTAVOVANÝCH PLEMIEN – sobota 22. 05. 2010
LIST OF BREEDS – Saturday 22. 05. 2010

 

Plemeno
Breed
Kruh
Ring
Počet
Count
Katal. číslo
Catalog Nr.
       

LHASA APSO 1 7 5 – 11
SHIH TZU 1 16 12 – 27
TIBETAN SPANIEL 1 4 1 – 4
TIBETAN TERRIER 1 13 28 – 40
ROZDELENIE KRUHOV
LIST OF RINGS

Dátum: 22. 05. 2010 

Kruh/Ring 1 Rozhodca/Judge: Ferenc Gröschl, (H)

TIBETAN SPANIEL 4 1 – 4
LHASA APSO 7 5 – 11
SHIH TZU 16 12 – 27
TIBETAN TERRIER 13 28 – 40
SPOLU / TOTAL 40  
 
TIBETSKÝ ŠPANIEL

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Ferenc Gröschl (H)
 
PSY / MALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

1 DGA-PO-NE-PO SOMMERLYST´S, SPKP 55, 0.10.2009..20.1
O: ISHVARA GA-WA SOMMERLYST´S, M: JOMO VESTA SOMMERLYST´S
CH: RAGNHILD PRIMDAL, MAJ: VISOLAJSKÁ INGRID
VN1
 
 
 

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

2 AMOR PERLA MAHAGON, SPKP 40, 3.01.2007..23.0
O: RANGPO MODRÁ PÍSNIČKA, M: EURYDIKÉ PERLA MAHAGON
CH: EVA HÁJKOVÁ, MAJ: VISOLAJSKÁ INGRID
V1
 
 
SUKY / FEMALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS

3 A-NI LOTOSOVÝ KVET TIBETU, SPKP 53, 5.12.2009..25.1
O: AMOR PERLA MAHAGON, M: ETHEL MODRÁ PÍSNIČKA
CH: INGRID VISOLAJSKÁ, MAJ: VISOLAJSKÁ INGRID
VN 1
 
 
 

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

4 ODETTE PERLA MAHAGON, SPKP 48, 3.11.2008..03.1
O: ALLISTER BOHEMIAN BY BIRTH, M: ANTIA INDYK
CH: EVA HÁJKOVÁ, MAJ: VISOLAJSKÁ INGRID
V1,CAC,CC,BOB
 
LHASA APSO

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Ferenc Gröschl (H)
 
PSY / MALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS

5 OZY OSBORN STARÁ BAŠTA, SPKP 390, 9.11.2009..29.1
O: GRÓF STARÁ BAŠTA, M: KONTESA STARÁ BAŠTA
CH: ŠTEFÁNIKOVÁ EDITA MVDR., MAJ: KURIŠOVÁ JANA
VN1
 
 
 

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

6 CORLEONE ELBRUSSIA, SPKP 347, 7.11.2008..17.1
O: BACK GEMA-ROSES, M: GRENADA IVEPET
CH: PETER PODROUŽEK, MAJ: PETRÁŠ VILIAM ING.
Nenastúpil
 
 
 

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

7 JCH CAPONE ELBRUSSIA, SPKP 343, 7.11.2008..17.1
O: BACK GEMMA-ROSES, M: GRENADA IVEPET
CH: PETER PODROUŽEK, MAJ: NECPALOVÁ OĽGA
V1
 
 
SUKY / FEMALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

8 YANGADOO´S QUICK STEP TO IVEPET, SPKP 387, 7.03.2009..07.0
O: CLAVIUS IVEPET, M: YANGADOO´S JUST LIKE AN ANGEL
CH: P.HALLGREN, MAJ: PETRAKOVÁ IVETA
V1
 
 
 

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

9 LUCKY GIRL STARÁ BAŠTA, SPKP 341, 4.7.2008..24.7
O: BASTERBERRI WINDY-WINGS, M: INDIRA STARÁ BAŠTA
CH: MVDR.ŠTEFANIKOVÁ, MAJ: PETRAKOVÁ IVETA
V1,CAC,CC,BOB,BIS II.
 
 
 

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

10 FEDERIKA AGÁTA LUX, SPKP 274, 7.03.2007..27.0
O: ARYIANTAS YU-NI, M: VENAFIORITA AGÁTA LUX
CH: ČERNÁ JULIA, MAJ: KRÁLIK ALBERT
V1, CAC,CC
 
 
 

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

11 ORLANE´S ALL TOO EASY, SPKP 316, 5.11.2007..25.1
O: ORLANE´S EASY TO BE ME, M: ORLANE´S ALL IN THE SAME BOAT
CH: LINDA KENDALL SMITH, MAJ: BLAŽO RADEK BC.
Nenastúpila
 
SHIH-TZU

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Ferenc Gröschl (H)
 
PSY / MALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

12 DEXTER-ATREI KIRABZER, SPKP 625, 0.12.2008..30.1
O: STAR- FIGHTERS STREETS OF FIRE, M: VOLAVKA-ATREI KIRABZER
CH: REZBÁRIKOVÁ SILVIA, MAJ: SZALAYOVÁ MIRIAM
V
 
13 FAIR PLAY Z IVAFRE, CMKU/SHI/4883/09, 1.04.2009..21.0
O: LOGYA LOPEUN-CHANG´YE, M: HANITY Z IVAFRE
CH: FREMROVÁ IVA   MAJ: FREMROVÁ IVA
V
 
 
 

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

14 BLACKBERRY´S MISSION COMPLETED, SPKP 652, 6.06.2008..26.0
O: TH.CH.HEARTY´S THE MISSION IMPOSSIBLE, M: TH.CH.MOONFASH´S HOT MOON
CH: MR.NATTAPAN NAKSOPHON, MAJ: REZBARIK MIROSLAV ING.
V1
 
 
 

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

15 CH ALFRÉD Z IVAFRE, CMKU/SHI/4577/07, 6.11.2007..26.1
O: PRINC BAJAJA Z IVAFRE, M: CLEOPATRA LÁSENKA
CH: FREMROVÁ IVA, MAJ: BÝŠKOVÁ EVA ING.
V1, CAC,CC
 
16 JCH.SOLARIS AVIS MAGIC MOMENT, SPKP 601, 6.01.2008..26.0
O: DILEMMA DREAM RUNNER, M: SOLARIS AVIS GIRL PUMILO
CH: BOGUSLAWA LENART   MAJ: MACHYNOVÁ BEÁTA
VD2
 
17 XING-ATREI KIRABZER, CMKU/SHI/4721/-08, 6.04.2009..26.0
O: BENJAMÍN LÁSENKA, M: CLOELIA KIRABZER
CH: REZBÁRIKOVÁ SILVIA   MAJ: SAWKOVÁ MIROSLAVA
D3
 
 
 

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

18 ICH VONH-KONG SHAH ABBAS, CMKU/SHI/4096/-06/04, 8.05.2004..18.0
O: SUKARA´S TWIST OF FATE, M: JALEEH TS´IN FATINAT AL SJARK
CH: JEAN-CLAUDE KLEIN, MAJ: FREMROVÁ IVA
V2
 
19 LEE-KUNG-ATREI KIRABZER, CMKU/SHI/4354/07, 2.09.2006..22.0
O: PURE RED GOLD BOHEMIA ACRO, M: FAIDRA KIRABZER
CH: REZBÁRIKOVÁ SILVIA   MAJ: SAWKOVÁ MIROSLAVA
V1, CAC,CC
 
 
SUKY / FEMALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS

20 GWINY MAGIC MORAVIA, CMKU/SHI/5046/09, 5.12.2009..15.1
O: LEE-KUNG-ATREI KIRABZER, M: ASABELLE MAGIC MORAVIA
CH: ŽANETA ŽIŠKOVÁ, MAJ: SAWKOVÁ MIROSLAVA
N2
 
21 HAPPY FANY MAGIC MORAVIA, CMKU/SHI/5057/10, 1.01.2010..01.0
O: XING-ATREI KIRABZER, M: ERIKA ČÍMAN MON-LANG
CH: ŽANETA ŽIŠKOVÁ   MAJ: SAWKOVÁ MIROSLAVA
VN1
 
 
 

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

22 PACYNKA AD ACTE, 5034/XXXVI809, 5.11.2010..15.1
O: LE-VENDOSK WAFER BREAKING NEWS, M: JOYFUL AD ACTE
CH: BOGUMIŁA STRZYŻEWSKA, MAJ: OLESZCZUK BARBARA
VN1
 
 
 

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

23 JCH FÁMA Z IVAFRE, CMKU/SHI/4885/09, 1.04.2009..21.0
O: LOGYA LOPEUN-CHANG´YE, M: HANITY Z IVAFRE
CH: FREMROVÁ IVA, MAJ: FREMROVÁ IVA
V1,CAJC
 
 
 

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

24 KAYBAROSHI HAN-HAR MEET SEXY WOMAN, PKR. IX-53285, 7.11.2008..27.1
O: GAWAIN AD ACTE /FCI/, M: MILADY AD ACTE / FCI/
CH: BARBARA OLESZCZUK, MAJ: FOSTACZ BEATA
V1, CAC,CC
 
 
 

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

25 JCH.ATHENA Z TIBETSKEJ RÍŠE , SPKP 579, 0.11.2007..20.1
O: PURE RED GOLD BOHEMIA ACRO, M: ZINALDA-ATREI KIRABZER
CH: BEÁTA MACHYNOVÁ, MAJ: MACHYNOVÁ BEÁTA
D2
 
26 KAYBAROSHI HAN-HAR BEE MY PRINCESS, PKR. IX-52079, 2.04.2008..22.0
O: TUSCANY ´S CHALLENGER AT ACTE, M: HANA Z BABCI OGRODU
CH: BARBARA OLESZCZUK   MAJ: FOSTACZ BEATA
V1,CAC,CC,BOB,BIS I.
 
 
 

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

27 CH.ZINALDA-ATREI KIRABZER, SPKP 431, 3.12.2004..03.1
O: BENJAMÍN LÁSENKA , M: FAIDRA KIRABZER
CH: SILVIA REZBÁRIKOVÁ, MAJ: MACHYNOVÁ BEÁTA
VD1
 
TIBETSKÝ TERIÉR

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Ferenc Gröschl (H)
 
PSY / MALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

28 AKAR TINGRI, SPKP 270, 1.05.2009..21.0
O: SESHIKAS D NAMPAR NANGZA OF SHAMBAVARA, M: DOLLY M-V KMECOVI
CH: KRÁLIK ALBERT, MAJ: KRÁLIK ALBERT
V1,CAJC
 
 
 

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

29 FALAMANDUS NORDIC VINTAGE, SPKP 265, 4.08.2008..24.0
O: ARAKI FANTASTIC FREDDY OF CAPELDEWI, M: FALAMANDUS GYALO GAGNANTE
CH: TANJA HAKAMO, MAJ: KUČERKOVÁ VERONIKA ING
V1,CAC,CC,BOB,BIS III.
 
 
 

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

30 DAKSI-DAWA DHANGARHI, SPKP 213, 2.02.2005..12.0
O: BEMBOW LAMLEH A CHILD OF KYIRONG, M: CHOGLA HIMALAYA DHANGARHI
CH: ALENA FAJEROVÁ, MAJ: FEDOR PETER
VD1
 
 
 

TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

31 C´CHANGU DHANGARHI, SPKP 160, 5.09.2000..25.0
O: DSCHOWO´S CHANDU, M: CCHANGPAL SIRDAR
CH: ALENA FAJEROVÁ, MAJ: FAJEROVÁ ALENA
V1, CAC,CC
 
 
SUKY / FEMALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

32 ASCHARYA TINGRI , CMKU/TT/1066/-09/09, 1.05.2009..21.0
O: SESHIKA´S D´NAMPAR NANGZA OF SHAMBAVARA, M: DOLLY M-V KMECOVI
CH: ALBERT KRÁLIK, MAJ: HAVLIČKOVA SABINA
V1,CAJC
 
33 E´MIU LAMLEH SCHAMBALA, CMKU/TT/1039/09, 1.03.2009..01.0
O: SENGE OF SJO-WHO-SJI-BIB, M: MOCOWODOS X-MODEL XANTHIA
CH: BARBORA ALFIERI   MAJ: ŠČUDLOVÁ MARTA
V2
 
 
 

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

34 LÖVSKÄR´S LASYA, SPKP 267, 0.11.2008..20.1
O: ARKEDEN N KISKADES HAVINN A BALL, M: LÖVSKÄR´S FAVO-RIT FENGRI
CH: PAULA FORSBACKA, MAJ: KRÁLIK ALBERT
V1, CAC,CC
 
 
 

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

35 DEBBIE MASINIAL, SPKP 247, 6.07.2006..26.0
O: WATERLEY HERCULES, M: DENDROBATES ´ELAINE
CH: ŠOKOVA ALENA, MAJ: ŠOKOVÁ ALENA
V1, CAC,CC
 
 
 

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

36 KHYI-MI ARDIN LAMLEH, SPKP 257, 6.05.2008..06.0
O: SUMANSHU LEADER OF THE PACK, M: BHOOMI LAMLEM SCHAMBALA
CH: M.ADÁMEKOVÁ, MAJ: BOLGÁČOVÁ MICHAELA
Nenastúpila
 
37 METOG VON SHANGRI-LA, SPKP 250, 8.03.2007..08.0
O: PAM-ZAMIRIN NAPOLEON, M: ISHADHARA TASHI BODJUL
CH: R.TURÁK   MAJ: FEDOR PETER
V1, CAC,CC
 
38 TIBICINAN EMOTIF BEAUTÉ, SPKP 249, 1.11.2006..01.1
O: PAM-ZAMIRIN MISTER PIRATE, M: BANTAM SHEPHERD´S LIONELLE
CH: SUSANNA RUSANEN   MAJ: LENARD JOZEF
V2
 
 
 

TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

39 CHOGLA HIMALAYA DHANGARHI, SPKP 164, 5.09.2000..25.0
O: DSCHOWO´S CHANDU, M: CCHANGPAL SIRDAR
CH: ALENA FAJEROVÁ, MAJ: FAJEROVÁ ALENA
V2
 
40 DENDROBATES ´ELAINE, SPKP 169, 6.10.2000..26.1
O: YACODHARA´S BALA, M: FUSHI – LA TASHI BODJUL
CH: ULRICH PRATIE   MAJ: ŠOKOVÁ ALENA
V1
 
Súťaž Najkrajší pár psov

 
1. Sawková Miroslava HAPPY FANY MAGIC MORAVIA
SHIH-TZU
Súťaž Dieťa a pes

 
1. Šoka Branislav DEBBIE MASINIAL
TIBETSKÝ TERIÉR
2. Dominika Fedorová METOG VON SHANGRI-LA
TIBETSKÝ TERIÉR
Súťaž Mladý vystavovateľ

 
1. Machynová Dominika JCH.SOLARIS AVIS MAGIC MOMENT
SHIH-TZU
ZOZNAM MAJITEĽOV / LIST OF OWNERS

späť na Klubové akcie