23.9.2012

Viac:/23.9.2012
23.9.2012 2017-09-12T20:09:08+00:00

ZOZNAM VYSTAVOVANÝCH PLEMIEN – sobota 23.09.2012
LIST OF BREEDS – Saturday 23.09.2012

Dátum: 23.09.2012

Kruh/Ring 1 Rozhodca/Judge: Miroslav Václavík, CZ

TIBETAN TERRIER    10    1 – 10
TIBETAN SPANIEL    10    11 – 20
LHASA APSO    11    21 – 31
SHIH TZU    10    32 – 41
SPOLU / TOTAL    41

TIBETSKÝ TERIÉR

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Miroslav Václavík CZ

PSY / MALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS
1    EKADASHI TINGRI, SPKP 309, 15.04.2012
O: FALAMANDUS NORDIC VINTAGE, M: LÖVSKÄR´S LASYA
CH: KRÁLIK ALBERT + BAJSOVÁ ZDENKA, MAJ: KRÁLIK ALBERT + BAJSOVÁ ZDENKA    VN

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
2    BA-DAM NGO-DKAR DONGI SHEPA, SPKP 303, 20.07.2011
O: SKI-LA-KYI JARI -JUSTUS, M: LHA SKAP-MO TASHI BODJUL
CH: BLANKA STEFANOVA, MAJ: LUKÁČOVÁ EVA    VD3
3    CUMALON TINGRI, SPKP 299, 30.08.2011
O: SUN KOSI CHAGAN LHA KHANG, M: DOLLY M-V KMECOVI
CH: ALBERT KRÁLIK + ZDENKA BAJSOVÁ   MAJ: ONDRIŠÍKOVÁ ANDREA    V1, CAJC, JCC, VŠVM
4    GORDON Z TARGENU, CMKU/TT/1195/11, 07.10.2011
O: CARTER SPOT OF DARKNESS, M: ANCHALI Z TARGENU
CH: ŽOURKOVÁ JIŘINA   MAJ: ZEMIAROVÁ MICHAELA    VD2

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
5    AKAR TINGRI, SPKP 270, 21.05.2009
O: SESHIKA´S D´NAMPAR NANGZA OF SHAMBAVARA, M: DOLLY M-V KMECOVI
CH: KRÁLIK ALBERT + BAJSOVÁ ZDENKA, MAJ: KRÁLIK ALBERT + BAJSOVÁ ZDENKA    V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
6    KHYI-MI BOD-JA LAMLEH, SPKP 279, 01.04.2010
O: WANTED NICE DOG ´S FAROUK LAMLEH, M: BHOOMI LAMLEH SCHAMBALA
CH: ADÁMEKOVÁ MARTINA, MAJ: ADÁMEKOVCI MARTINA-MILAN    V1, CAC, CC, VŠV, BOB, BIS I.

SUKY / FEMALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS
7    ELLORA TINGRI, SPKP 312, 15.04.2012
O: FALAMANDUS NORDIC VINTAGE, M: LÖVSKÄR´S LASYA
CH: ALBERT KRÁLIK, ZDENKA BAJSOVÁ, MAJ: KUČERKOVÁ VERONIKA ING.    VN

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS
8    MA-NI-KA OD VILZONKY , CMKU/TT/1222/12, 03.03.2012
O: ATISHA ´S FORTUNE HUNTER, M: PAM-ZAMIRIN PASIFIC ROMANCE
CH: MACHAČOVÁ MARTINA, MAJ: CHVALA LENKA    VN. Najkrajší dorast

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
9    CAITANYA TINGRI, SPKP 300, 30.08.2011
O: SUN KOSI CHAGAN LHA KHANG, M: DOLLY M-V KMECOVI
CH: KRÁLIK ALBERT + BAJSOVÁ ZDENKA, MAJ: KRÁLIK ALBERT + BAJSOVÁ ZDENKA    V1, CAJC, JCC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
10    BHOOMI LAMLEH SCHAMBALA, SPKP 242, 26.04.2006
O: SCHANTI´S KHAN-PO LAMLEH, M: MOCOWODO ´S X-MODEL XANTHIA
CH: ALFIERI BARBORA, MAJ: ADÁMEKOVCI MARTINA-MILAN    V1, CAC, CC, VŠV

TIBETSKÝ ŠPANIEL

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Miroslav Václavík CZ

PSY / MALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
11    CAN-RIG LOTOSOVÝ KVET TIBETU, SPKP 61, 01.06.2011
O: DGA-PO-NE-PO SOMMERLYST, M: GRAND CHSK.ETHEL MODRÁ PÍSNIČKA
CH: INGRID VISOLAJSKÁ, MAJ: KOVÁČOVÁ MÁRIA ING.    VD1

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
12    BRI-ZHAL LOTOSOVÝ KVET TIBETU, SPKP 58, 16.10.2010
O: AMOR PERLA MAHAGON, M: ODETTE PERLA MAHAGON
CH: VISOLAJSKÁ INGRID, MAJ: TURANSKÁ OĽGA JUDR.    VD1

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
13    AN-DAN-PO LOTOSOVÝ KVET TIBETU, SPKP 52, 25.12.2009
O: AMOR PERLA MAHAGON, M: ETHEL MODRÁ PÍSNIČKA
CH: VISOLAJSKÁ INGRID, MAJ: VISOLAJSKÁ INGRID    V1

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
14    BÉLOS PERLA MAHAGON, CMKU/TS/982/07/08, 28.01.2007
O: NORBU PUL-I-KHUMRI, M: KIRKÉ PERLA MAHAGON
CH: EVA HÁJKOVÁ, MAJ: HÁJKOVÁ EVA    V1, CAC, CC, VŠV, BOB, BIS III.

SUKY / FEMALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
15    EXPLOSE PERLA MAHAGON, CMKU/TS/1444/11, 11.10.2011
O: ALLISTER BOHEMIAN BY BIRTH, M: ISIS PERLA MAHAGON
CH: EVA HÁJKOVÁ, MAJ: HÁJKOVÁ EVA    VD1

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
16    CA-TSHA LOTOSOVÝ KVET TIBETU, SPKP 64, 01.06.2011
O: DGA-PO-NE-PO SOMMERLYSTS , M: ETHEL MODRÁ PÍSNIČKA
CH: VISOLAJSKÁ INGRID, MAJ: HANUSOVÁ ANDREA ING    VD1

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
17    ANIMITA CINDIRELLA´S RANCH, SPKP 69, 24.02.2011
O: ORIN PERLA MAHAGON, M: PRINCESS PERLA MAHAGON
CH: MILAN SVÁRKOVSKÝ, MAJ: DULINA RUDOLF JUDR    D
18    INDU BEDIGEBU, CMKU/TS 1324/10, 29.05.2010
O: ACHTAJ BOHEMIA MAESTRO, M: HAJAGRIVA BEDIGEBU
CH: KMONÍČKOVÁ KLÁRA   MAJ: PAPÍKOVÁ MILADA ING.    V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
19    XIMICCA PERLA MAHAGON, CMKU/TS/1351/10, 18.07.2010
O: BÉLOS PERLA MAHAGON, M: NEFERTITI PERLA MAHAGON
CH: EVA HÁJKOVÁ, MAJ: HÁJKOVÁ EVA    V1, CAC, CC, VŠV

TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS
20    NEFERTITI PERLA MAHAGON, CMKU/TS/721/03/05, 07.09.2003
O: RANGPO MODRÁ PÍSNIČKA, M: EURYDIKÉ PERLA MAHAGON
CH: EVA HÁJKOVÁ, MAJ: HÁJKOVÁ EVA    V1, NAJKRAJŠÍ VETERÁN

LHASA APSO

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Miroslav Václavík CZ

PSY / MALESTRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
21    SHADOW MOON IVEPET, SPKP 460, 25.07.2011
O: CLOSE TO PERFECTION RE CLAIM, M: TI LA SHU O´IVEPET
CH: PETRAKOVÁ IVETA, MAJ: PETRAKOVÁ IVETA    V2
22    YANGADOO´S XPENSIVE TASTE, SPKP 472, 10.11.2011
O: MI-AMOR EYECATCHER, M: YANGADOO´S MY SWEET HEART
CH: HALLGREN PERNILLA   MAJ: SINGHOVÁ ERIKA    V1, CAJC, JCC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
23    KU-MA-RA GEMA – ROSES, SPKP 425, 07.10.2010
O: JOHNNIE WALKER IVEPET, M: DASCHA GEMA – ROSES
CH: GERŠIČOVÁ MÁRIA, MAJ: SINGHOVÁ ERIKA    VD1

TRIEDA MIMO KONKURENCIE / OUT OF CONCURENCE CLASS
24    YANGADOO´S RUMOUR HAS IT, SE 12754/2012, 24.10.2009
O: MIDWAS GERONIMO C, M: YANGADOO´S FABULOUS SWEET HEART
CH: HALLGREN PERNILLA, MAJ: ČERVENÍKOVÁ ĽUBICA ING.    VD1

SUKY / FEMALESTRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
25    DAMAYANTI TINGRI, SPKP 465, 31.08.2011
O: SIMBAD DEL ALCAZAR, M: YASSI AGATA LUX
CH: KRÁLIK ALBERT, BAJSOVÁ ZDENKA , MAJ: FLIMEROVÁ VLADIMÍRA MUDR    V1, CAJC, JCC, VŠVM
26    SAJATIN EXTAZA, 5327/XXXVI/11 PKR.IX-59209, 02.07.2011
O: CHIC CHOIX PARADE CHIC, M: TOUCH THE SKY Z CZANCA
CH: KUŚ IWONA   MAJ: KUŚ IWONA    VD2

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
27    RADICALLY´S AMANDA, SPKP 436, 14.01.2011
O: BLOWIN´MY HORN AT ORLANE, M: ORLANE´S ALL TOO EASY
CH: RADEK BLAŽO , MAJ: BLAŽO RADEK MGR.    V1, CAC, CC, VŠV, BOB, BIS II.

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
28    EILEEN ROSE ZÁMOCKÁ ZÁHRADA, SPKP 429, 15.10.2010
O: YANGADOO´S MONTOYA, M: KANAYMA LENAKO
CH: PETÖCZOVA OLGA, MAJ: PETŐCZOVÁ OĽGA    VD1

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
29    CHATUM GEMA-ROSES, SPKP 324, 28.05.2008
O: CLAVIUS IVEPET, M: CARIN GEMA-ROSES
CH: GERŠIČOVÁ MÁRIA, MAJ: ČERVENÍKOVÁ ĽUBICA ING.    V2, R.CAC
30    TI LA SHU O´IVEPET, SPKP 177, 07.02.2005
O: KOKOMO COOL FOR CATS, M: KIZMET SWEET GEORGIA BROWN
CH: RAUHUT S&K   MAJ: PETRAKOVÁ IVETA    V1, CAC, CC

TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS
31    ORLANE´S ALL TOO EASY, SPKP 316, 25.11.2007
O: ORLANE´S EASY TO BE ME, M: ORLANE´S ALL IN THE SAME BOAT
CH: LINDA KENDALL SMITH , MAJ: BLAŽO RADEK MGR.    VÍŤAZ TR.ČESTNEJ

SHIH-TZU

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Miroslav Václavík CZ

PSY / MALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS
32    BAILEY ATREI KIRABZER, SPKP 753, 18.06.2012
O: NI-ANI-ATREI KIRABZER, M: VANDA-ATREI KIRABZER
CH: REZBÁRIK MIROSLAV, MAJ: REZBÁRIK MIROSLAV ING.    VN

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
33    CHESVET LINE IMAGE BLACK PEARLS, SPKP 738, 14.10.2011
O: HASHANAH COOL SHOT, M: CHESVET LINE OCHAROVANIE ORIANNA
CH: SVETLANA MIKHAYLOVA, MAJ: MACHYNOVÁ BEÁTA    V1, CAJC, JCC, VŠVM

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
34    SAN JUAN DEL RIO SUCCESS ESSENCE, CMKU/SHI/5441/10/11, 20.11.2010
O: DILEMMA DREAM RUNNER, M: KAYBAROSHI HAN-HAR CONTROVERSY WOMAN
CH: MATUSZEK ILONA, MAJ: POLICAROVI VACLAV+KATERINA    V1, CAC, CC, VŠV

SUKY / FEMALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS
35    URGENCE Z IVAFRE, CMKU/SHI/5526/12, 21.04.2012
O: VONG-KONG SHAH ABBAS , M: MANITY Z IVAFRE
CH: FREMROVA IVA, MAJ: FREMROVA IVA    VN

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
36    ROXI Z IVAFRE, CMKU/SHI/5386/11, 01.09.2011
O: LUCIFER Z IVAFRE, M: HAGI MA-CA-LU
CH: FREMROVÁ IVA, MAJ: ŠEDINOVÁ JITKA BC.    V2
37    SOLARIS AVIS MADAME KAYBAROSHI, 5384/XXXVI/11, 21.07.2011
O: LE VENDOSK WAFER ´S BREAKINF NEWS, M: KAYBAROSHI HAN-HAR MISS INDEPENDENT
CH: LENART BOGUSŁAWA   MAJ: OLESZCZUK BARBARA    V1, CAJC, JCC

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
38    LADY BLACK FU-LIN, PKR.IX 58966, 20.04.2011
O: XING-ATREI KIRABZER, M: DODA-KIKA ASTARTE GOLD
CH: JABLONSKA GRAZYNA, MAJ: SEHNALKOVÁ SILVIA    ODSTÚPILA

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
39    ORIS-ATREI KIRABZER, SPKP 668, 18.03.2010
O: BLACKBERRY´S MISSION COMPLETED, M: ONURIS-ATREI KIRABZER
CH: REZBÁRIKOVÁ SILVIA, MAJ: BÍZIKOVÁ SILVIA    VD1
40    STAWBERRY-ATREI KIRABZER, SPKP 683, 26.09.2010
O: BLACKBERRY´S MISSION COMPLETED, M: VANDA-ATREI KIRABZER
CH: SEHNÁLKOVÁ /REZBÁRIKOVÁ/ SILVIA   MAJ: SEHNALKOVÁ SILVIA    DOSTATOČNÁ

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
41    KENYA Z IVAFRE, CMKU/SHI 5111/10, 11.04.2010
O: BO-TWISTER-SON SHAH ABBAS, M: HAGI MA-CA-LU
CH: FREMROVA IVA, MAJ: FREMROVA IVA    V1, CAC, CC, VŠV, BOB, BIS IV.

Súťaž Dieťa a pes
1.    Hanusová Vivianka    CA-TSHA LOTOSOVÝ KVET TIBETU, TIBETSKÝ ŠPANIEL

 

späť na Klubové akcie