24.3.2013

Viac:/24.3.2013
24.3.2013 2017-09-12T20:14:01+00:00

ZOZNAM VYSTAVOVANÝCH PLEMIEN – sobota 24.3.2013
LIST OF BREEDS – Saturday 24.3.2013

Dátum: 24.3.2013

Kruh/Ring 1 Rozhodca/Judge: Róbert Kanás, SK

SHIH TZU    7    1 – 7
LHASA APSO    14    8 – 21
TIBETAN SPANIEL    13    22 – 34
TIBETAN TERRIER    6    35 – 40
SPOLU / TOTAL    40

SHIH-TZU

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Róbert Kanás SK

PSY / MALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
1    CHESVET LINE IMAGE BLACK PEARLS, SPKP 738, 14.10.2011
O: HASHANAH COOL SHOT, M: CHESVET LINE OCHAROVANIE ORIANNA
CH: SVETLANA MIKHAYLOVA (RUS), MAJ: MACHYNOVÁ BEÁTA    VD
2    O´MALLEY´S SEVEN, CMKU / SHI / 5565/-12/12, 12.05.2012
O: SANNIE´S S – ANKE NOAH O´MALLEY, M: LEVENDOSK N´WAFER GOSSIP GIRL
CH: MALL WALLENGREN   MAJ: PEKÁROVÁ ERIKA ING.    V1, CAJC, JCC, KVM

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
3    BR PEPPER´S NEVER SAY NEVER, CMKU/SHI/ 5622/-12/11/12, 17.06.2011
O: SYMARUN´S ONE LAST LOOK, M: BR PEPPER´S THE LITTLE MERMAID
CH: LEONARDO ROSLINDO PIMENTA, MAJ: BYSTRIANSKÁ VERONIKA    V1, CAC, CC, KV

SUKY / FEMALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS
4    DANNA ATREI KIRABZER, SPKP762, 10.07.2012
O: BLACKBERRY´S MISSION COMPLETED, M: SANTANNA-ATREI KIRABZER
CH: REZBÁRIK MIROSLAV, MAJ: BÍZIKOVÁ SILVIA    Nádejný

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
5    URGENCE Z IVAFRE, CMKU/SHI/5526/12, 21.04.2012
O: VONG-KONG SHAH ABBAS, M: MANITY Z IVAFRE
CH: FREMROVÁ IVA, MAJ: BALÁŽOVÁ EVA ING.    V1, CAJC, JCC, KVM, BOB Junior, Najlepší mladý jedinec

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
6    KENYA Z IVAFRE, CMKU/SHI/ 5111/10, 11.04.2010
O: BO- TWISTER – SON SHAH ABBAS, M: HAGI MA-CA-LU
CH: FREMROVÁ IVA, MAJ: BALÁŽOVÁ EVA ING.    V2, R.CAC
7    LASHALIMAR ABSOLUTELY STUNNING, CMKU/SHI/4322/-06/06/10, 11.10.2006
O: SEAFAL ABSOLUTELY, M: LASHALIMAR KISS MY BRASS
CH: JANE COUCH   MAJ: PEKÁROVÁ ERIKA ING.    V1, CAC, CC, KV, BOB, BIS IV.

LHASA APSO

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Róbert Kanás SK

PSY / MALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS
8    SURAHBI AGATA LUX, SPKP 492, 12.09.2012
O: QUIDO AGATA LUX, M: KJA-LA AGATA LUX
CH: ČERNÁ JÚLIA, MAJ: ČERNÁ JÚLIA    Nádejný

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
9    MONCHARA GEMA -ROSES, SPKP 469, 23.11.2011
O: CARMIN CASCADE ZÁMOCKÁ ZÁHRADA, M: JAŠKA GEMA – ROSES
CH: GERŠIČOVÁ MARIE, MAJ: GERŠIČOVÁ MÁRIE    VD1

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
10    YANGADOO´S XPENSIVE TASTE, SPKP 472, 10.11.2011
O: MI-AMOR EYECATCHER, M: YANGADOO´S MY SWEET HEART
CH: HALLGREN PERNILLA, MAJ: SINGHOVÁ ERIKA    V1

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
11    SAYONARA THINKER OF GOLDEN SPRITE, MET.LH.AP. 1874/09, 11.04.2009
O: KHALILA KRUG GRANDE, M: BASTERBERRI YRIAN
CH: GÁBOR CSIZMADIA, MAJ: CSIZMADIA GÁBOR    NEPOSÚDENÝ

SUKY / FEMALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS
12    RADICALLY´S BAILEE, SPKP ????, 12.12.2012
O: ORLANE´S TURNING HEADS, M: ORLANE´S ALL TOO EASY
CH: RADEK BLAŽO, MAJ: BLAŽO RADEK MGR.    VN, NAJKRAJŠIE ŠTENIATKO

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS
13    SUGAR BABI AGATA LUX, SPKP 493, 12.09.2012
O: QUIDO AGATA LUX, M: KJA-LA AGATA LUX
CH: ČERNÁ JÚLIA, MAJ: ČERNÁ JÚLIA    Nádejný
14    VANDA IVEPET, SPKP 486, 01.07.2012
O: SEMPLICEMENTE DELL´ALBERICO, M: YANGADOOS QUICK STEP TO IVEPET
CH: PETRAKOVA IVETA   MAJ: PAŠKOVÁ EMÍLIA    VN

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
15    MOIRA GEMA- ROSES, SPKP 470, 23.11.2011
O: CARMIN CASCADE ZÁMOCKÁ ZÁHRADA, M: JAŠKA GEMA – ROSES
CH: GERŠIČOVÁ MARIE, MAJ: GERŠIČOVÁ MÁRIE    V2
16    RAPSODIE STARÁ BAŠTA, SPKP 483, 30.03.2012
O: SAYONARA TINKER OF GOLDEN SPRITE, M: JOUJOU MINI STARÁ BAŠTA
CH: ŠTEFÁNIKOVÁ EDITA   MAJ: ŠTEFÁNIKOVÁ EDITA DR.    V1

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
17    SAYONARA APSO WILLING TO WIN, MET.LH.AP. 1889/11, 27.05.2011
O: SAYONARA ORIENT OHH ´LA ´LA, M: SAYONARA GOLDEN GIRL
CH: GÁBOR CSIZMADIA, MAJ: CSIZMADIA GÁBOR    V1, CAC, CC

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
18    CHATUM GEMA-ROSES, SPKP 324, 28.05.2008
O: CLAVIUS IVEPET, M: CARIN GEMA-ROSES
CH: GERŠIČOVÁ MÁRIA, MAJ: ČERVENÍKOVÁ ĽUBICA ING.    NENASTÚPIL

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
19    ORLANE´S ALL TOO EASY, SPKP 316, 25.11.2007
O: ORLANE´S EASY TO BE ME, M: ORLANE´S ALL IN THE SAME BOAT
CH: LINDA KENDALL SMITH, MAJ: BLAŽO RADEK MGR.    V2, R.CAC
20    SAYONARA TWISTER OF GOLDEN SPRITE, MET.LH.AP. 1875/09, 11.04.2009
O: KHALILA KRUG GRANDE, M: BASTERBERRI YRIAN
CH: GÁBOR CSIZMADIA   MAJ: CSIZMADIA GÁBOR    V1, CAC, CC, KV, BOB, BIS I.

TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS
21    TI LA SHU O´IVEPET, SPKP 177, 07.02.2005
O: KOKOMO COOL FOR CATS, M: KIZMET SWEET GEORGIA BROWN
CH: RAUHUT S&K, MAJ: PETRAKOVÁ IVETA    V1, NAJKRAJŠÍ VETERÁN

TIBETSKÝ ŠPANIEL

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Róbert Kanás SK

PSY / MALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS
22    SOMMERLYST´S OS-PA DANPO, SPKP 74, 23.09.2012
O: SOMMERLYST´S MA-HAT-MA NORBU, M: SOMMERLYST´S WA CHI-LI-LI
CH: PRIMDAL RAGNHILD, MAJ: HANUSOVÁ ANDREA ING    VN

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
23    CAN-RIG LOTOSOVÝ KVET TIBETU, SPKP 61, 01.06.2011
O: DGA-PO-NE-PO SOMMERLYST, M: ETHEL MODRÁ PÍSNIČKA
CH: INGRID VISOLAJSKÁ, MAJ: KOVÁČOVÁ MÁRIA ING.    VD1

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
24    ARNI GANG CZIKI, PKR.IX-50327 6861/XIV/07, 18.09.2007
O: ANDY SNEHURCIN POKLAD, M: PANNA COTTA MILA CHATANGA
CH: ZABLOCKA ELZBIETA, MAJ: ANDRUSIEWICZ MAGDALENA    V1, CAC, CC
25    BRI-ZHAL LOTOSOVÝ KVET TIBETU, SPKP 58, 16.10.2010
O: AMOR PERLA MAHAGON, M: ODETTE PERLA MAHAGON
CH: VISOLAJSKÁ INGRID   MAJ: TURANSKÁ OĽGA JUDR.    V2, R.CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
26    BÉLOS PERLA MAHAGON, CMKU/TS/982/07/08, 28.01.2007
O: NORBU PUL-I-KHUMRI, M: KIRKÉ PERLA MAHAGON
CH: EVA HÁJKOVÁ, MAJ: HÁJKOVÁ EVA    V1, CAC, CC, KV, BOB, BIS III.
27    SOMMERLYST´S DGA-PO-NE-PO, SPKP 55, 20.10.2009
O: SOMMERLYST´S ISHVARA GA-WA, M: SOMMERLYST´S JOMO VESTA
CH: VISOLAJSKÁ INGRID   MAJ: VISOLAJSKÁ INGRID    V2

TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS
28    NORBU PUL-I-KHUMRI, CMKU/TS/709-03/02/04, 07.12.2002
O: SILVESTER VAN T´BURGSTSE HOF, M: WANGDULA PUL-I-KHUMRI
CH: ELISABETH DÜRR-VERBOOM, MAJ: HÁJKOVÁ EVA    V1

SUKY / FEMALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS
29    E-MA-HI-SA LOTOSOVÝ KVET TIBETU, SPKP 72, 26.07.2012
O: SOMMERLYST´S DGA-PO-NE-PO, M: ETHEL MODRÁ PÍSNIČKA
CH: VISOLAJSKÁ INGRID, MAJ: VISOLAJSKÁ INGRID    VN
30    KIIRAMANNA MISS FINLAND, PKR.IX-62345 8295/XIV/12, 27.08.2012
O: SHANDITA ´S TRU FINN, M: KIIRAMANNA DUMFFELIDUM
CH: UIMONEN MERJA   MAJ: ANDRUSIEWICZ MAGDALENA    VN, NAJKRAJŠÍ DORAST
TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
31    FANTASIA PERLA MAHAGON, CMKU/TS/1464/12, 26.01.2012
O: ORIN PERLA MAHAGON, M: KASSIOPEA PERLA MAHAGON
CH: EVA HÁJKOVÁ, MAJ: HÁJKOVÁ EVA    V1, CAJC, JCC, KVM, BOB Junior

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
32    CA-TSHA LOTOSOVÝ KVET TIBETU, SPKP 64, 01.06.2011
O: SOMMERLYST´S DGA-PO-NE-PO, M: ETHEL MODRÁ PÍSNIČKA
CH: VISOLAJSKÁ INGRID, MAJ: HANUSOVÁ ANDREA ING    VD2
33    EXPLOSE PERLA MAHAGON, CMKU/TS/1444/11, 11.10.2011
O: ALLISTER BOHEMIAN BY BIRTH, M: ISIS PERLA MAHAGON
CH: EVA HÁJKOVÁ   MAJ: HÁJKOVÁ EVA    V1, CAC, CC, KV

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
34    INDU BEDIGEBU, CMKU/TS/1324/10, 29.05.2010
O: ACHTAJ BOHEMIA MAESTRO, M: HAJAGRIVA BEDIGEBU
CH: HLUBOCKÁ – KMONÍČKOVÁ KLÁRA, MAJ: PAPÍKOVÁ MILADA ING.    VD1

TIBETSKÝ TERIÉR

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Róbert Kanás SK

PSY / MALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS
35    NYAMS DOD-PA OD VILZONKY, CMKU/TT 1275/12, 28.09.2012
O: ALILAH ´S XTRA WELL DRESSED AT WATERLEY, M: PAM ZAMIRIN U MAKE ME HAPPY
CH: MACHAČOVÁ MARTINA , MAJ: CHVALA LENKA    VN

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
36    LHA-CHEN PO OD VILZONKY, CMKU/TT/1149/11, 23.01.2011
O: PAM-ZAMIRIN IBEX-IFII, M: INDIRA OD VILZONKY
CH: MARTINA MACHAČOVÁ, MAJ: JUKLÍČEK JIŘÍ    V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
37    KHYI-MI BOD-JA LAMLEH, SPKP 279, 01.04.2010
O: WANTED NICE DOG ´S FAROUK LAMLEH, M: BHOOMI LAMLEH SCHAMBALA
CH: ADÁMEKOVÁ MARTINA, MAJ: ADÁMEK MILAN A MARTINA    V1, CAC, CC, KV

SUKY / FEMALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
38    ELLORA TINGRI, SPKP 312, 15.04.2012
O: FALAMANDUS NORDIC VINTAGE, M: LÖVSKÄR´S LASYA
CH: BAJSOVÁ A KRÁLIK ZDENKA A ALBERT, MAJ: KUČERKOVÁ VERONIKA    V1, CAJC, JCC, KVM, BOB Junior

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
39    KHYI-MI BHAGYA LAMLEH, CMKU/TT/1101/-10/10, 01.04.2010
O: WANTED NICE DOG ´S FAROUK LAMLEH, M: BHOOMI LAMLEH SCHAMBALA
CH: ADÁMEKOVÁ MARTINA, MAJ: ZACPAL MARTIN    V1, CAC, CC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
40    PAM ZAMIRIN U MAKE ME HAPPY, CMKU/TT/1113/10, 12.03.2010
O: FALAMANDUS KNOCK OUT, M: F´ TSHANG-MA OD VILZONKY
CH: MACHAČOVÁ MARTINA, MAJ: CHVALA LENKA    V1, CAC, CC, KV, BOB, BIS II.

späť na Klubové akcie