4.6.2011

Viac:/4.6.2011
4.6.2011 2017-01-10T11:23:34+00:00

ZOZNAM VYSTAVOVANÝCH PLEMIEN – sobota 04.06.2011
LIST OF BREEDS – Saturday 04.06.2011

Plemeno
Breed
Kruh
Ring
Počet
Count
Katal. číslo
Catalog Nr.

Lhasa Apso 1 13 19 – 31
Shih Tzu 1 8 1 – 8
Tibetan Spaniel 1 3 17 – 18, 32
Tibetan Terrier 1 8 9 – 16
ROZDELENIE KRUHOV
LIST OF RINGS

Dátum: 04.06.2011

Kruh/Ring 1 Rozhodca/Judge: Brigita Kremser , SLO

Shih Tzu 8 1 – 8
Tibetan Terrier 8 9 – 16
Tibetan Spaniel 3 17 – 18, 32
Lhasa Apso 13 19 – 31
SPOLU / TOTAL 32
Shih-tzu

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Brigita Kremser SLO
PSY / MALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS

1 ARCHIE Perla z údolia, SPKP 685, 26.12.2010
O: DEXTER-Atrei KIRABZER, M: REIA-Atrei KIRABZER
CH: Szalayová Miriam, MAJ: Szalayová Miriam
VN
2 Urus Atrei Kirabzer, SPKP 693, 28.12.2010
O: Blackberry´s Mission Completed, M: Cattle Ley Rolnička
CH: Rezbáriková Slivia   MAJ: Kužmová Martina Mgr.
VN
TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
3 Have a Dream Big-Foot de Thalek, L.O.E. 1975481, 23.05.2010
O: Mekong Jiang Universal Beauty, M: Big-Foot de Thalek Cherry Blossom
CH: Yolanda Bergudo, MAJ: Sawková Miroslava
V1,KVM, BOJ
TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
4 JCH Jackpot z IVAFRE, /MKU/SHI/09, 24.11.2009
O: Saffron Sharhy Keep in Step, M: Toyah-Tsin Fatinat al Sjark
CH: Iva Fremrová, MAJ: Fremrová Iva
V1, CC, KV, BOB, BIS III.
TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
5 BAMBOO z Ivafre, CMKU/SHI/4588/07/09, 19.12.2007
O: Virtus-Atrei Kirabzer, M: Hanity z Ivafre
CH: Iva Fremrová, MAJ: Fialová Jana
V1, CC
6 CH. Solaris Avis Magic Moment, SPKP 601, 26.01.2008
O: Dilemma Dream Runner, M: Solaris Avis Girl Pumilo
CH: Boguslawa Lenart   MAJ: Machynová Beáta
V2
SUKY / FEMALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

7 Kenya z IVAFRE, CMKU/SHI/5111/10, 11.04.2010
O: Bo-Twister-Son SHAH ABBAS, M: Hagi MA_CA_LU
CH: Iva Fremrová, MAJ: Fremrová Iva
V1, KVM
TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
8 EJW CH Fáma z IVAFRE, CMKU/SHI/4885/09, 21.04.2009
O: Logya Lopeun-Chang´ye, M: Hanity z IVAFRE
CH: Iva Fremrová, MAJ: Fremrová Iva
V1, CC, KV
Tibetský teriér

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Brigita Kremser SLO
PSY / MALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

9 JCh. Khyi-Mi Bod-ja Lamleh, SPKP 279, 01.04.2011
O: Wanted Nice Dog ´s Farouk Lamleh, M: Bhoomi Lamleh Schambala
CH: Mgr. Martina Adámeková, MAJ: Adámekovci Martina+Milan
V1, KVM
TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
10 JCH. Akar Tingri, SPKP 270, 21.05.2009
O: Seshika´s D Nampar Nangza of Shambavara, M: Dolly M-V Kmecovi
CH: Králik & Bajsová, MAJ: Albert Králik & Zdenka Bajsová
V1, CC
TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
11 Falamandus Nordic Vintage, SPKP 265, 24.08.2008
O: Araki Fantastic Freddy of Capeldewi, M: Falamandus Gyalo Gagnante
CH: Tanja Hakamo, MAJ: Kučerková Veronika Ing.
V1, CC, KV
SUKY / FEMALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

12 Khyi-Mi BHAGYA LAMLEH, CMKU/TT/1101/-10/10, 01.04.2010
O: Wanted Nice Dog ´s FAROUK LAMLEH, M: BHOOMI LAMLEH Schambala
CH: Adámeková Martina, MAJ: Zacpal Martin
V2
13 Pam-Zamirin U Make Me Happy, ČMKU/TT/1113/-10/10, 010/3/12..2010
O: Falamandus Knock Out, M: F´Tshang-Ma od Vilzonky
CH: Mäki Pirjo    MAJ: Mifková Lenka
V1, KVM, BOJ, Najkrajší mladý jedinec
TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
14 ICH. Lövskär´s Lasya, SPKP 267, 20.11.2008
O: Arkeden N´Kiskades Havin A Ball, M: Lövskär´s Favo-Rit Fengri
CH: Paula Forsbacka, MAJ: Albert Králik & Zdenka Bajsová
V1, CC
15 KHYI-MI ARDIN LAMLEH, SPKP 257, 06.05.2008
O: Sumanshu Leader of The Pack, M: Bhoomi Lamleh Schambala
CH: M.Adámeková   MAJ: Bolgáčová Michaela
V2
TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
16 ICh. MultiCh. Bhoomi Lamleh Schambala, SPKP 242, 26.04.2006
O: Schanti ´s Khan-po Kukur Baba Lamleh, M: Mocowodos X-Model Xanthia
CH: Barbora Alfieri, MAJ: Adámekovci Martina+Milan
V1, CC, KV, BOB, BIS II.
Tibetský španiel

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Brigita Kremser SLO
PSY / MALES

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

17 Kador Perla mahagon, CMKU/TS/1144/08, 09.07.2008
O: Bélos Perla mahagon, M: Nefertiti Perla mahagon
CH: Hájková Eva, MAJ: Nováková Ivana
V1, CC, KV, BOB, BIS IV.
SUKY / FEMALES

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

18 Tabea Perla mahagon, CMKU/TS/1280/09, 03.11.2009
O: Allister Bohemian By Birth, M: Isis Perla mahagon
CH: Hájková Eva, MAJ: Nováková Ivana
V1, CC
TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
32 Baukis Perla mahagon, PKR IX – 49049, 28.01.2007
O: Norbu Pul-i-Khumri, M: Kirké Perla mahagon
CH: Hájková Eva, MAJ: Elzbieta Zablocka
V1, CC, KV
Lhasa Apso

Kruh/Ring 1 – Rozhodca/Judge : Brigita Kremser SLO
PSY / MALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS

19 Quido Agata Lux, SPKP 449, 22.01.2011
O: Johny Wolker Ivepet, M: Chu-Li Von Niederottnang
CH: Júlia Černá, MAJ: Geršičová Márie
VN
TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
20 B´A-tho-wa Tingri, SPKP 409, 01.07.2010
O: Chic Choix Parade Chic, M: Federika Agáta Lux
CH: Králik & Bajsová, MAJ: Gondeková Ľubica
V1, KVM, BOJ
21 ONYX BLACK Agata Lux, SPKP 394, 21.12.2009
O: SIMBAD del Altazar, M: CO-CO Chanel Agata Lux
CH: Júlia Černá   MAJ: Biharyová Klaudia
V2
22 Proud Black Boy Stará bašta, SPKP 412, 16.05.2011
O: WindyWings Basterberi, M: JOUJOU mini Stará bašta
CH: Štefániková Edita   MAJ: Štefániková Edita MVDr.
V3
TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
23 Shoyu Blowin´My Horn at Orlane, NP24413606, 15.09.2009
O: Showa Fantastic With Pantulf, M: Shoyu Just Peachy
CH: Sherry-Ben Swanson, MAJ: Blažo Radek Mgr.
V1, CC, KV, BOB, BIS I.
TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
24 Yangadoo´s Rumour has it, SE2754/2010, 24.10.2009
O: Midwas Geronimo C, M: Yangadoo´s Fabulous Sweet Heart
CH: Pernilla Hallgren, MAJ: Červeníková Ľubica Ing.
V1, CC
SUKY / FEMALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS

25 Queen Agáta Lux, , 09.05.2011
O: Johnie Wolker Ivepet, M: Chu-Li Von Niederottnang
CH: Júlia Černá, MAJ: Černá Júlia
VN, Najkajšie šteniatko
TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS
26 Kar-Mia Gema-roses, SPKP 426, 07.10.2010
O: Johnnie Wlker Ivepet, M: Dascha Gema-roses
CH: Márie Geršičová, MAJ: Geršičová Márie
VN, Najkrajší dorast
TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
27 B´AGARTHA Tingri, SPKP 410, 01.07.2010
O: Chic Choix PARADE CHIC, M: Federika Agáta Lux
CH: Králik & Bajsová, MAJ: Slobodová Zdenka
V2
28 PRETTY WOMAN Stará bašta, SPKP 413, 16.05.2011
O: WindyWings Basterberi, M: JOUJOU mini stará bašta
CH: Štefániková Edita   MAJ: Štefániková Edita MVDr.
V1, KVM
TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
29 TOUCH THE SKY z Czanca, PKR.IX-54787, 15.10.2009
O: Orlane ´s AMERICAN MADE, M: FRENCH KISS z Czanca
CH: ANNA DZIDT, MAJ: KUŚ IWONA
V1, CC
TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
30 Chatum Gema-Roses, SPKP 324, 28.05.2008
O: Clavius Ivepet, M: Carin Gema-Roses
CH: Marie Geršičová, MAJ: Červeníková Ľubica Ing.
V1, CC
TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
31 Orlane´s All Too Easy, SPKP316, 24.11.2007
O: Orlane´s Easy To Be Me, M: Orlane´s All In The Same Boat
CH: Linda Kendall Smith, MAJ: Blažo Radek Mgr.
V1, CC, KV
Súťaž Najkrajší pár psov

1. Adámekovci Martina+Milan ICh. MultiCh. Bhoomi Lamleh Schambala
Tibetský teriér
Súťaž Mladý vystavovateľ

1. Machynová Dominika CH. Solaris Avis Magic Moment
Shih-tzu
ZOZNAM MAJITEĽOV / LIST OF OWNERS

Adámekovci Martina+Milan , Tupolevova 22, 851 01 Bratislava, SK – 9, 16
Albert Králik & Zdenka Bajsová , Jesenského 1170/18, 024 04 Kysucké Nové Mesto, SK – 10, 14
Biharyová Klaudia , Moldavská 9, 82103 Bratislava, SK – 21
Blažo Radek Mgr., Kvetoslavovská 37, 900 42 Dunajská Lužná, SK – 23, 31
Bolgáčová Michaela , Estónska 18, 821 06 Bratislava, SK – 15
Černá Júlia , Ružindol 67, 919 61 Ružindol, SK – 25
Červeníková Ľubica Ing., Tokajícka 22, 821 03 Bratislava, SK – 24, 30
Elzbieta Zablocka, ul. Wrzosowa 19, 05-110 Jabłonna, PL – 32
Fialová Jana , Línská 13, 318 00 Plzeň, ČR – 5
Fremrová Iva , Sedliště 6, 33501 Nepomuk, ČR – 4, 7, 8
Geršičová Márie , Ružindol 67, 919 61 Ružindol, SK – 19, 26
Gondeková Ľubica , Hlavná 101, 946 38 Radvaň nad Dunajom, SK – 20
Kučerková Veronika Ing., Karpatská 1/12, 010 08 Žilina, SK – 11
KUŚ IWONA , WALLACHA 125, 44-348 SKRZYSZÓW, PL – 29
Kužmová Martina Mgr., kpt. Nálepku 5, 071 01 Michalovce, SK – 2
Machynová Beáta , Tulská 1/61, 01008 Žilina, SK – 6
Mifková Lenka , Lanžhotská 5, 69152 Kostice, CZ – 13
Nováková Ivana , Kpt. Jaroše 1245, 35801 Kraslice, ČR – 17, 18
Sawková Miroslava , Výstavní 7, 70200 Ostrava 2, ČR – 3
Slobodová Zdenka , Beniakova, 841 05 Bratislava, SK – 27
Szalayová Miriam , Staničná 518/8, 95201 Vráble, SK – 1
Štefániková Edita MVDr., Vajslova 14 , 91700 Trnava, SK – 22, 28
Zacpal Martin , Pod Kosířem 5, 79601 Perostějov, CZ – 12

späť na Klubové akcie