Klubová výstava psov Remata, 10.05.2008

Viac:/Klubová výstava psov Remata, 10.05.2008

Klubová výstava psov Remata, 10.05.2008

FOTO

LHASA APSO

Rozhodca: Karin Bernadis, A

PSY

trieda dorastu:
VN HOKY GEMA-ROSES  ch + m: M. Geršičová
trieda mladých:
V 1, CAJC, JIM BEAM IVEPET ch: I. Petráková, m: J. Tomaško, Ing. – Klubový víťaz mladých, BIS JUNIOR
V 2 JACK DANIEL´S IVEPET ch: I. Petráková, m: J. Klíma, MVDr.
V 3 JOHNNIE WALKER IVEPET ch: I. Petráková, m: Petráková, Podlohová
trieda otvorená :
V 1, CAC SAYONARA INTREPID ch: G. Csizmadia, m: L. Lencsésová
trieda šampiónov:
V 1, CAC, BASTERBERRI BLINTX ch: M. Baskaran, m: G. Csizmadia- Klubový víťaz
V 2, r.CAC MERLIN DAR TIBETU ch:E.Vašková, m: M. Hankeová

SUKY

trieda dorastu :
VN  SAYONARA NATTY NAIAD ch + m: G. Csizmadia
trieda mladých :
V 1,CAJC, FEDERIKA AGÁTA LUX  ch: J. Černá, m: A. Králik – Klubový víťaz mladých
SPLNENÉ PODMIENKY PRE UDELENIE TITULU JCH. SR
V 2 FELICITAS AGÁTA LUX  ch + m: J. Černá
V 3 CHIC CHOIX AURELIA COTTA ch: K. Juha, m: E. Vašková
V 4 ASWANA ZÁMOCKÁ ZÁHRADA ch + m: O. Petöczová
trieda stredná:
V 1, CAC GESHE GEMA-ROSES ch + m: M. Geršičová
V 2, r.CAC  KONTESA STARÁ BAŠTA ch: E. Štefániková, m: Štefániková + Kuriš
V 3 HIGH HOPES IVEPET  ch+m: I. Petráková
VD 4 HONEY KISS IVEPET ch: I. Petráková, m: L. Podlohová
trieda otvorená:
V 1, CAC SAYONARA GOLDEN GIRL  ch + m: G. Csizmadia – Klubový víťaz, BOB, BIS I.
V 2, r.CAC  JOUJOU-MINI STARÁ BAŠTA ch + m: E. Štefániková, MVDr.
trieda šampiónov:
V 1, CAC CH. YASSI AGÁTA LUX ch: J. Černá, m: A. Králik
V 2, r.CAC CH. SAYONARA CO-CO CHANEL  ch + m: G. Csizmadia
V 3 CH. KANAYMA LENAKO ch: L. Košová, m: O. Petöczová
trieda veteránov :
V 1  GINA AGÁTA LUX ch + m: J. Černá

TIBETSKÝ TERIÉR

Rozhodca: Karin Bernadis (A)

PSY

trieda mladých:
V 1, CAJC BEACHBOY BONO MANDALA DELAMA ch: T. Kronavetter, m: É. Füzeséri  – Klubový víťaz mladých
VD 2 ANADI BHANDU TASHI LHAGPA  ch: L. Mifková, m: V. Srnková
trieda otvorená:
V 1, CAC, MARCO POLO SENGGE ch + m: S. Jemelková, PHDr. – Klubový víťaz, BOB
trieda šampiónov:
V 1 CH. GROGS VON SHANGRI-LA  ch: R. Turák, m: V. Strompfová
trieda veteránov:
V 1, IAM-BAMBABIBI ERBOS ch: O. Išky, m: V. Kučerková, Ing.- BIS I. Veterán

SUKY

trieda stredná :
V 1, CAC TIBICINAN EMOTIF BEAUTÉ ch: S. Rusanen, m: J. Lenard
trieda šampiónov :
V 1, CAC, CH. DOLLY M-V KMECOVI ch: M. Kmecová, m: A. Králik – Klubový víťaz
trieda veteránov:
V 1  CORNETTO JONATÁN ch: M. Takó, m: T. Kronavetter

TIBETSKÝ ŠPANIEL

Rozhodca : Karin Bernadis (A)

PSY

trieda mladých:
V 1,CAJC  AMOR PERLA MAHAGON ch: E. Hájková, m: I. Visolajská – Klubový víťaz mladých
trieda stredná :
V 1, CAC   FOLOW BOHEMIA MAESTRO  ch + m: L. Król, MVDr.
trieda otvorená:
V 1, CAC YOTISHA´S SILVESTER STALLON ch: Toril og Rune, m: L. Król, MVDr.
V 2, R. CAC BELISARIOS PERLA MAHAGON ch: E.Hájková, m: G. Špánik
trieda šampiónov:
V 1, CAC, CH. ACHTAJ BOHEMIA MAESTRO ch + m: L. Król, MVDr. – Klubový víťaz, BOB,BIS II.

SUKY

trieda dorastu:
VN ETHEL MODRÁ PÍSNIČKA ch: M. Dlabolová, m: I. Visolajská
trieda mladých:
V 1,CAJC  GRACY BOHEMIA MAESTRO ch + m: L. Król, MVDr. Klubový víťaz mladých
VD 2                CALLISTO PERLA MAHAGON         ch:E.Hájková, m:E. Pechová
trieda stredná:
V 1,CAC          CYNTHIA HONZÍKOVÁ CESTA       ch:J.Krček, m:K. Šarlinová
V 2,R.CAC      FELISHA BOHEMIA MAESTRO         ch: L.Król, m:O.Krchňáčková, Ing.
trieda otvorená:
V 1, CAC  YOTISHA´S SURPRICE ch: Toril og Rune, m: L. Król, MVDr. – Klubový víťaz
VD 2 ADELIN NAŠE LÁSKY ch: V. Juhászová, m: I. Prezmetzká

SHIH-TZU

Rozhodca: Karin Bernadis (A)

PSY

trieda mladých:
V 1, CAJC  DIESEL Z TICHÉHO PODHRADIA ch: E. Pekárová, m: J. Zuzáková – Klubový víťaz mladých
nenastúpil  ONNOS-ATREI KIRABZER  ch: S. Rezbáriková, m: M. Horváth
trieda stredná:
V 1, CAC,  UNKAS Z IVAFRE  ch: I. Fremrová, m: M. Rezbárik, Ing. – Klubový víťaz, BOB, BIS III.
trieda otvorená:
nenastúpil  MY LOVE KARMAPA chV. Tomaščík, m: R. Majerník
trieda šampiónov:
V 1, CAC CH. STAR-FIGHTER´S STREETS OF FIRE  ch: A. Sangkahapong, m: M. Rezbárik
trieda veteránov:
V 1 JERON ATREI  ch: S. Rezbáriková, m: B. Machynová

SUKY

trieda šteniat :
VN ATHENA Z TIBETSKEJ RÍŠE ch + m: B. Machynová – BIS šteniat
trieda dorastu :
VN KENTAURO MILKY WAY  ch: D.Kazkiene, m: P. Rubášová, Mgr.
trieda mladých:
V 1, CAJC,  ONURIS-ATREI KIRABZER  ch: S. Rezbáriková, m: M. Horváth – Klubový víťaz mladých
V 2 BORN TO SUCCESS DARK ANGELS ch: D. Kazkiene, m: P. Rubášová, Mgr.
trieda stredná:
V 1, CAC, FULL MOON OF THE LAGO KYE  ch + m: A. Erdélyi – Klubový víťaz
trieda otvorená:
V 1, CAC ZINALDA-ATREI KIRABZER ch: S. Rezbáriková, m: B. Machynová

2017-09-11T17:37:42+00:00 28/05/2008 |