Klubová výstava Remata, 26.05.2007

Viac:/Klubová výstava Remata, 26.05.2007

Klubová výstava Remata, 26.05.2007

FOTOGALÉRIA

LHASA APSO

PSY

Rozhodca: PhDr. Vladimír Mojžiš, CZ

trieda mladých:
V 1, CAJC SAYONARA INTREPID ch: G. Czizmadia, m: L. Lencsesová – Klubový víťaz mladých
SPLNENÉ PODMIENKY PRE UDELENIE TITULU JCH. SR
V 2 JULAI KUN BYAMS ch: C. Cavalcante, m: L.Tarkošová
trieda stredná:
V 1, CAJC X-BOY DAR TIBETU ch: E.Vašková, m: K. Mlotková
V2, R.CAC URAGÁN DAR TIBETU ch:E.Vašková, m: S. Horáčková
trieda otvorená:
V 1, CAC TALISMAN DAR TIBETU ch + m: E.Vašková
Klubový víťaz
V2 NICKY DAR TIBETU ch: E.Vašková, m: M.Hankeová
trieda veteránov:
V 1 ICH. HASAN AGÁTA LUX ch: J. Černá, m: M. Geršičová

SUKY

trieda baby:
VN GESHE GEMA-ROSES ch + m: M. Geršičová
VN CHANTALLE IVEPET ch: I. Petráková, m: S. Szabová
trieda dorastu:
VN HIGH HOPES IVEPET ch+m: I.Petráková
VN KONTESA STARÁ BAŠTA ch:E.Štefániková, m: D. Kuriš + E. Štef.
VN JOUJOU-MINI STARÁ BAŠTA ch + m: E. Štefániková
trieda mladých:
V 1, CAJC GRENADA IVEPET ch: I. Petráková, m: K. Podroužeková
V GEISHA IVEPET ch + m: I.Petráková
V CO-CO SHANEL AGÁTA LUX ch + m: J. Černá
V BETTY VZNEŠENÝ ch + m: D.Kuriš
trieda stredná:
V 1, CAC WINTER FLOWER DAR TIBETU ch + m: E. Vašková
trieda otvorená:
V 1, CAC YASSI AGÁTA LUX ch: J .Černá, m: A.Králik
SPLNENÉ PODMIENKY PRE UDELENIE TITULU CH. SR
V 2 UTTAMAH AGÁTA LUX ch:J.Černá, m:L.Tarkošová
trieda šampiónov:
V1, CAC PEDRA PRECIOSA AGÁTA LUX ch: J. Černá, m: L. Tarkošová – Klubový víťaz, BOB

TIBETSKÝ TERIÉR

PSY

Rozhodca: PhDr. Vladimír Mojžiš, CZ

trieda mladých:
V 1,CAJC, BON-RI LAMLEH SCHAMBALA ch:B.Blažejová, m:L. Smolková
Klubový víťaz mladých,
BIS mladý pes
trieda stredná:
V 1,CAC DINKY M-V KMECOVI ch:M.Kmecová, m:M.Kmecová
trieda otvorená:
V 1,CAC, ALILAH JACKANORY ch:P.Tempest, m:E. Pravdová
Klubový víťaz
V 2 DAKSI-DAWA DHANGARHI ch:E.Fajerová, m:M.Kotercová
trieda šampiónov:
V1,CAC ICH. H´ARAN HORPA TASHI BODJUL ch:E.Pravdová,m:J.Pravdová

SUKY

trieda mladých:
V 1, CAJC BHOOMI LAMLEH SCHAMBALA ch: B. Blažejová, m: M.+ M. Adámekovci
V 2 DEBBIE MASINIAL ch + m: A. Šoková
trieda stredná:
V 1, CAC PAM-ZAMIRIN NOISETTE ch: P. Mäki, m: E. Pravdová
V 2, R.CAC DOLLY M-V KMECOVI ch: M. Kmecová, m: A .Králik
V DAFNE M-V KMECOVI ch+m: M. Kmecová
trieda šampiónov:
V 1, CAC, ICH. JOMO LHA-RI TASHI BODJUL ch: E. Pravdová, m: E. Pravdová – Klubový víťaz, BOB
V 2, R. CAC ICH. MOCOWODOS X-MODEL XANTHIA ch: N. + B. Thomsson, m: B. Blažejová

2017-01-10T11:27:40+00:00 26/05/2007 |