Klubová výstava Remata, 30.05.2009

Viac:/Klubová výstava Remata, 30.05.2009

Klubová výstava Remata, 30.05.2009

LHASA APSO

Rozhodca: Oľga Dolejšová, CZ

PSY 

trieda šteniat:
VN LEXUSS IVEPET ch+m: I.Petráková
trieda dorastu:
VN CAPONE ELBRUSSIA ch: P. Podroužek, m: O. Necpalová
VN CHIC CHOIX PARADE CHIC ch: J. Kares, m: E.Vašková
VN CORLEONE ELBRUSSIA ch: P. Podroužek, m: V. Petráš, Ing.
N CARLITO ELBRUSSIA ch: P. Podroužek, m: M. Čováková
N CARMELO ELBRUSSIA ch: P. Podroužek, m: K. Podroužeková
trieda otvorená:
nenastúpil SECRET LOVER Z CZANCA ch: A. Dzidt, m: A. Straszak
trieda šampiónov:
V1, CAC, CH. URANOS DAR TIBETU ch: E. Vašková, m: A. Straszak – Klubový víťaz
V2, R. CAC CH. BACK GEMA-ROSES ch: M. Geršičová, m: L. Podlohová

SUKY 

trieda šteniat:
VN LUCY YANGADOO´S IVEPET ch+m: I.Petráková
trieda mladých:
V 1,CAJC, LUCKY GIRL STARÁ BAŠTA ch: E. Štefániková, MVDr., m: Petráková – Klubový víťaz mladých
V 2 CHATUM GEMA-ROSES ch: M. Geršičová, m: Ľ. Červeníková, Ing.
V 3 KJA-LA AGÁTA LUX ch + m: J. Černá
VD 4 KA-KHI-LA IVEPET ch + m: I. Petráková
VD KHYI-MO AGÁTA LUX ch: Černá, m: P. Začková
trieda otvorená:
V 1 GESHE GEMA-ROSES ch + m: M. Geršičová
nenastúpila KONTESA STARÁ BAŠTA ch: E. Štefániková, MVDr, m: Kurišová, Mgr.
trieda šampiónov:
V 1, CAC CH. ORLANE´S ALL TOO EASY ch: Kendall Smith L., m: R. Blažo – Klubový víťaz,BOB, BIS III.
V2, R.CAC CH. FEDERIKA AGÁTA LUX

TIBETSKÝ TERIÉR

Rozhodca: Oľga Dolejšová, CZ

PSY 

trieda mladých:
V 1, CAJC, FALAMANDUS NORDIC VINTAGE ch: T . Hakamo, m: Ing.V. Kučerková – Klubový víťaz mladých
trieda šampiónov:
V 1, CAC, CH. KANG RIMPOCHE TASHI BODJUL ch + m: E. Pravdová – Klubový víťaz
trieda veteránov:
V1, H´ARAN HORPA TASHI BODJUL ch:E.Pravdová, m: ravdová J. + E. – BOB, BIS Veteran

SUKY

trieda dorastu:
VN, LÖVSKAR´S LASYA ch: P. Forsbacka, m: A. Králik
VN DEVI DJOMO GANGKAR ch + m: D. Hrdinová
trieda mladých:
V 1, CAJC, LHA-CHAM SANGMO TASHI BODJUL ch: E. Pravdová, m: M. Trnová – Klubový víťaz mladých
V 2 ESSY M-V KMECOVI ch: M.Kmecová, m:E.Lajdová
VD 3 AKIRRA MORAVIA CLÉR ch: O. Michlová, m: E. Lajdová
trieda stredná:
V 1, CAC KHYIM-LHA TASHI BODJUL ch: E. Pravdová,m: D. Hrdinová
trieda otvorená:
V 1, CAC, PAM-ZAMIRIN NOISETTE ch: P. Mäki, m: E. Pravdová – Klubový víťaz
trieda šampiónov:
V 1, CAC DEBBIE MASINIAL ch + m: A. Šoková
SPLNENÉ PODMIENKY PRE UDELENIE TITULU GCH. SR
nenastúpila JOMO LHA-RI TASHI BODJUL ch + m: E. Pravdová

TIBETSKÝ ŠPANIEL

Rozhodca: Oľga Dolejšová, CZ

PSY 

trieda mladých:
nenastúpil FALCO QUEEN DAISY ch: M. Wijacká, m: A. Futáková
trieda otvorená:
V 1, CAC YOTISHA´S SYLVESTER STALLON ch: Toril og Rune, m: L. Król, MVDr.
V 2, R.CAC AMOR PERLA MAHAGON ch: E. Hájková, m: I. Visolajská
trieda šampiónov:
V 1, CAC, CH. ACHTAJ BOHEMIA MAESTRO ch + m: L. Król, MVDr.- Klubový víťaz, BOB

SUKY

trieda dorastu:
VN EMIKO ZLATÝ KLONDIKE ch: J. Zajícová, m: B. Sřínková
VN ODETTE PERLA MAHAGON ch: E. Hájková, m: I.Visolajská
trieda stredná:
V 1, CAC, CALLISTO PERLA MAHAGON ch: E. Hájková, m: E. Pechová
V 2, R.CAC ETHEL MODRÁ PÍSNIČKA ch: M. Dlabolová, m: I. Visolajská
trieda otvorená:
V 1, CAC GRACY BOHEMIA MAESTRO ch + m: L.Król, MVDr.- Klubový víťaz

SHIH-TZU

Rozhodca: Oľga Dolejšová, CZ

PSY 

trieda šteniat :
VN DEXTER-ATREI KIRABZER ch:S.Rezbáriková, m:M.Szalayová
trieda dorastu :
nenastúpil JUSTIN Z MENGUSOVSKEJ DOLINY ch:M.Pavlech, m:R.Majerník
trieda mladých :
V 1,CAJC XAN-ATR
V 2 SOLARIS AVIS MAGIC MOMENT ch:B.Lenart, m:B.Machynová
trieda otvorená :
V 1,CAC DIESEL Z TICHÉHO PODHRADIA ch:E.Pekárová, m:J.Zuzáková
nenastúpil MY LOVE KARMAPA ch:V. Tomaščík, m:R.Majerník
trieda šampiónov:
V 1,CAC, CH. STAR-FIGHTER´S STREETS OF FIRE ch: A. Sangkahapong, m: M. Rezbárik – Klubový víťaz, BOB
trieda veteránov:
nenastúpil CH. JERON ATREI ch: S. Rezbáriková, m: B. Machynová

SUKY

trieda dorastu:
VN JESSY Z MENGUSOVSKEJ DOLINY ch + M:M.Pavlech
trieda mladých:
V 1, CAJC, VANDA ATREI-KIRABZER ch: S. Rezbáriková, m: M.Rezbárik – Klubový víťaz
trieda stredná:
V 1, CAC REIA-ATREI KIRABZER ch: S. Rezbáriková, m: M. Szalayová
V 2 ATHENA Z TIBETSKEJ RÍŠE ch + m: B. Machynová
trieda otvorená:
V 1, CAC, LASHALIMAR ABSOLOTELY STUNNING ch: Couch Jane E., m: E. Pekárová – Klubový víťaz
trieda šampiónov :
V 1, CAC CH. ZINALDA-ATREI KIRABZER ch: S. Rezbáriková, m: B. Machynová

2017-09-11T17:52:02+00:00 30/05/2009 |