Špeciálna výstava psov, Ružindol 29.09. 2007

Viac:/Špeciálna výstava psov, Ružindol 29.09. 2007

Špeciálna výstava psov, Ružindol 29.09. 2007

FOTOGALÉRIA

LHAASA APSO

Rozhodca: Miroslaw Redlicki (PL)

PSY

trieda šteniat:
VN JOHNNIE WALKER IVEPET ch: I. Petráková, m: Petráková, Podlohová
trieda mladých:
V1, CAJC JULAI KUN BYAMS ch: C. avalcante, m: L. Tarkošová
SPLNENÉ PODMIENKY PRE UDELENIE TITULU JUNIOR CHAMPION SR
V2 SECRET LOVER Z CZAŃCA ch: A.Dzidt, m: A. Kacprzyk
V3 SIMBAD DEL ALCAZAR ch:J. Porcel, m: L.  Tarkošová
trieda stredná:
V1, CAC SAYONARA INTREPID ch: G. Csizmádia, m: L. Lencsésová
trieda otvorená:
V1, CAC URANOS DAR TIBETU ch: E. Vašková, m: A. Kacprzyk
D FELICE IVEPET ch: I. Petráková, m: I.  Schmiedlová
trieda šampiónov:
V1, CAC, CH. BASTERBERRI BLINTX ch: M.Baskaran, m: G. Csismadia- BOB, BIS I.
V2, R.CAC CH. MERLIN DAR TIBETU ch: E.Vašková, m: M. Hankeová
trieda veteránov:
V1 ICH. HASAN AGÁTA LUX ch: J. Černá, m: M. Geršičová

SUKY

trieda šteniat:
VN1 CHIC CHOIX AURELIA COTTA ch: K.Juha, m: E. Vašková
VN2 ASWANA ZÁMOCKÁ ZÁHRADA ch + m: O. Petöczová
trieda dorastu:
VN1 GESHE GEMA-ROSES ch + m:  M. Geršičová
VN2 FELICITAS AGÁTA LUX ch + m:  J. Černá
VN3 FREDERICA AGÁTA LUX ch+m: J. Černá
trieda mladých:
V1, CAJC JOUJOU-MINI STARÁ BAŠTA ch + m: E. Štefániková – BIS Junior
V2 KONTESA STARÁ BAŠTA ch: E. Štefániková, m: Štefániková, Kurišová
VD HIGH HOPES IVEPET ch + m: I. Petráková
nenastúpila CHANTALLE IVEPET ch: I. Petráková, m: S. Szabóová
trieda stredná:
V1, CAC WINTER FLOWER DAR TIBETU ch + m: E. Vašková
VD CO-CO SHANEL AGÁTA LUX ch + m: J. Černá
nenastúpila BETTY VZNEŠENÝ ch + m: D. Kuriš
trieda otvorená:
V1, CAC SAYONARA GOLDEN GIRL ch + m: G. Csismadia – Najl. suka v plemene
V2, R.CAC KANAYMA LENAKO ch.: L. Košová, m: O. Petöczová
VD CARIN GEMA-ROSES ch + m: M. Geršičová
trieda šampiónov:
V1, CAC CH. YASSI AGÁTA LUX ch: J. Černá, m: A. Králik

TIBETSKÝ TERIÉR

Rozhodca: Miroslaw Redlicki, PL

PSY

trieda stredná:
V1,CAC BON-RI LAMLEH SCHAMBALA ch: B. Blažejová, m: L.  Smolková
trieda veteránov:
V1, BOB, ICH. IAM-BAMBABIBI ERBOS ch: O. Išky, m: V. Kučerková – BIS Veterán, BIS III.

SUKY

trieda šteniat:
VN1 D´YUSHA LAMLEH LEGS-SMON ch + m: R. Sojková
trieda mladých:
V1,CAJC DEBBIE MASINIAL  ch + m: A. Šoková
trieda stredná:
V1 DOLLY M-V KMECOVI ch: M. Kmecová, m: A. Králik
V2 BHOOMI LAMLEH SCHAMBALA ch: B. Blažejová, m: M. + M. Adámekovci
trieda otvorená:
V1, CAC SUMANSHU CHIWA FOR SENGGE  ch: P. Keulers, m: S. Jemelková
trieda šampiónov:
V1, CAC  A´NAYA LAMLEH LEGS-SMON ch + m: R. Sojková
V2, R.CAC  BRIANNA MASINIAL  ch: A. Šoková, m: Z. Brnáková

TIBETSKÝ ŠPANIEL

Rozhodca: Miroslaw Redlicki, PL

PSY

trieda mladých:
V1, CAJC  ASHIN Anjelský poklad ch: Suja P. + M., m:D.Mayerová

SUKY

trieda mladých:
V1,CAJC, BOB CYNTHIA Honzíková cesta ch: J. Krček, m: K. Šarlinová
trieda stredná:
VD ADELIN Naše lásky ch: V. Juhászová, m: I. Prezmetzká

SHIH-TZU

Rozhodca: Miroslaw Redlicki (PL)

PSY

trieda mladých:
V1, CAJC, UNKAS Z Ivafre ch: I.Fremrová, m: M. Rezbárik – BOB
trieda otvorená:
V STAR-FIGHTER´S STREETS OF FIRE ch: A. Sangkahapong, m: M. Rezbárik

SUKY

trieda mladých:
D – ANOUSCHKA Ivon Elite A  ch + m: K. Chovančíková

2017-01-10T11:27:39+00:00 29/09/2007 |