Špeciálna výstava Ružindol, 06.09.2008

Viac:/Špeciálna výstava Ružindol, 06.09.2008

Špeciálna výstava Ružindol, 06.09.2008

LHASA APSO

Rozhodca: Zdenka Jílková (CZ)

PSY

trieda šteniat:
VN IVORY AGÁTA LUX ch + m: J. Černá
trieda mladých:
V HOKY GEMA-ROSES ch + m: M. Geršičová
trieda stredná:
V1, CAC SECRET LOVER Z CZAŃCA ch: A.Dzidt, m: Kacprzyk Straszak A.
nenastúpil JIM BEAM IVEPET ch: I. Petráková, m: J. Tomaško, Ing.
trieda otvorená :
V1, CAC, URANOS DAR TIBETU ch:E.Vašková, m:Kacprzyk Straszak A.- BOB
trieda šampiónov:
V 1, CAC CH. MERLIN DAR TIBETU ch: E. Vašková, m: M. Hankeová
trieda veteránov:
V1 ICH. HASAN AGÁTA LUX ch: J. Černá, m: M. Geršičová

SUKY

trieda dorastu:
VN 1 AFRODITTE DAR TIBETU ch: E. Vašková, m: Andrea Krištofik
VN 2 KA-KHI-LA IVEPET ch: I. Petráková, m: Balabán
trieda mladých:
V 1, CAJC KAI-LA-SHA SILVER BELLE ch: Marley C., m: E. Vašková
V 2 ASWANA ZÁMOCKÁ ZÁHRADA ch + m: O. Petöczová
trieda stredná:
V 1, CAC FEDERIKA AGÁTA LUX ch: J. Černá, m: A. Králik
V 2, R.CAC JOU JOU-MINI STARÁ BAŠTA ch+m: E. Štefániková, MVDr.
V 3 GRANSHA ´S GEMA-ROSES ch: M. Geršičová, m: E. Kováčová
V 4 HONEY KISS IVEPET ch: I. Petráková, m: L.P odlohová
trieda otvorená :
V 1, CAC GESHE GEMA-ROSES ch + m: M.Geršičová
V 2, R.CAC KONTESA STARÁ BAŠTA ch: E. Štefániková, m: Štefániková + Kuriš
V 3 CO-CO SHANEL AGÁTA LUX ch + m: J. Černá
trieda šampiónov:
V 1, CAC CH. KANAYMA LENAKO ch: L.Košová, m: O. Petöczová
SPLNENÉ PODMIENKY PRE UDELENIE TITULU GCH. SR
nenastúpila CH. YASSI AGÁTA LUX ch:J.Černá,m:A.Králik

TIBETSKÝ TERIÉR

Rozhodca: Zdenka Jílková (CZ)

PSY

trieda šteniat:
VN KHYI-MI AVATAR LAMLEH ch + m: M. Adámeková, Mgr.
trieda mladých :
V 1, CAJC KANG RIMPOCHE TASHI BODJUL ch + m: E. Pravdová
V 2 BAG KHUM-BU Z TARGENU ch: J. Žourková, m: M.Villím
trieda stredná:
V 1, CAC ASHANG TASHI INAGPA ch:L.Mifková, m: L. Kyšáková
trieda otvorená :
V 1, CAC CUBLAY-KHAN DJOMO GANGKAR ch + m: D.Hrdinová
trieda šampiónov:
V 1, CAC, CH. ALILAH JACKANORY ch:P.Tempest, m: E .Pravdová – BOB
trieda veteránov:
nenastúpil ICH. IAM-BAMBABIBI ERBOS ch: O. Išky, m: V. Kučerková, Ing.

SUKY 

trieda šteniat:
VN KHYI-MI ARDIN LAMLEH ch: M.Adámeková, m: A.+ M. Bolgáčovi
trieda mladých:
V 1, CAJC KHYIM-LHA TASHI BODJUL ch: E. Pravdová, m: D.Hrdinová
trieda stredná:
V1, CAC METOG VON SHANGRI-LA ch: R. Turák, m: P.Fedor
trieda otvorená:
V 1, CAC PAM-ZAMIRIN NOISETTE ch: Maki Pirjo, m: E. Pravdová
V 2, R.CAC BHOOMI LAMLEH SCHAMBALA ch: B.Blažejová, m: M. + M. Adámekovci
trieda šampiónov:
V1,CAC CH. DEBBIE MASINIAL ch + m: A. Šoková
V 2, R.CAC CH. DOLLY M-V KMECOVI ch: M. Kmecová, m: A. Králik

TIBETSKÝ ŠPANIEL

Rozhodca: Zdenka Jílková (CZ)

PSY

trieda mladých:
V 1, CAJC DANTE ZLATÝ KLONDIKE ch: J. Zajícová, m: D. Mayerová
trieda stredná:
V 1, CAC AMOR PERLA MAHAGON ch:E.Hájková, m: I. Visolajská
trieda šampiónov:
V 1, CAC, ACHTAJ BOHEMIA MAESTRO ch+m: Król Lešek, MVDr.- BOB
trieda veteránov:
nenastúpil BELASARIOS PERLA MAHAGON ch: E. Hájková, m: G. Špánik

SUKY

trieda mladých
V 1 ASHU Z BŘILICKÝCH HRÁZEK ch: J. Hajnová, m: D. Mayerová
V 2 ETHEL MODRÁ PÍSNIČKA ch: M. Dlábolová, m: I. Visolajská
trieda stredná:
V 1, CAC GRACIE BOHEMIA MAESTRO ch: L. Król, MVDr., m: M. Búžková
V 2, R.CAC GRACY BOHEMIA MAESTRO ch + m: L. Król, MVDr.

title size=“4″]SHIH-TZU[/fusion_title]

Rozhodca: Zdenka Jílková (CZ)

PSY

trieda dorastu :
VN SOLARIS AVIS MAGIC MOMENT ch: B. Lenart, m: B. Machynová
trieda stredná:
V 1, CAC DIESEL Z TICHÉHO PODHRADIA ch: E. Pekárová, m: J. Zuzáková, Mgr.
trieda šampiónov:
V 1, CAC CH. STAR-FIGHTER´S STREETS OF FIRE ch: A. Sangkahapong,m: M. Rezbárik
trieda veteránov:
nenastúpil JERON ATREI ch: S. Rezbáriková, m: B.Machynová

SUKY

trieda šteniat :
VN VANDA-ATREI KIRABZER ch: S. Rezbáriková, m: M. Rezbárik, Ing.
trieda mladých:
V 1, CAJC CHO OYU ČO OJU ch:D.Gottfrídová, m: Gottrídová + Kubeš
V 2 ONURIS-ATREI KIRABZER ch: S. Rezbáriková, m: M. Rezbárik Ing.
V 3 ATHENA Z TIBETSKEJ RÍŠE ch + m: B. Machynová
V 4 ARTEMIS Z TIBETSKEJ RÍŠE ch: B. Machynová, m: M. Jeťková
V REIA-ATREI KIRABZER ch: S. Rezbáriková, m: M. Szalayová
trieda stredná:
V 1, CAC LA SHALIMAR ABSOLUTELY STUNNIG ch: J.E. Couch,m: E. Pekárová, ng.
trieda šampiónov :
V 1 CH. ZINALDA-ATREI KIRABZER ch:S.Rezbáriková, m: B. Machynová
trieda veteránov:
V 1, AGAPÉ ČO OJU ch: D.Gottfrídová, m: Gottrídová + Kubeš BOB

2017-09-11T17:22:30+00:00 06/09/2008 |