Špeciálna výstava Ružindol, 18.09.2010

Viac:/Špeciálna výstava Ružindol, 18.09.2010

Špeciálna výstava Ružindol, 18.09.2010

LHASA APSO

Rozhodca: Linda Voláriková, SK

PSY

VN 1 ONYX BLECK AGATA LUX ch:J.Černá,m:C.Biháryová
trieda mladých :
V 1, CAJC, SHOYU BLOWIN´MY OWN HORN AT ORLANE ch: S. Suanson, m: R. Blažo – BOB, BIS II., Najkrajší mladý pes
V 2 CARMIN CASCADE ZÁMOCKÁ ZÁHRADA ch + m: O. Petöczová
nenastúpil OZY OSBORN STARÁ BAŠTA ch: E. Štefániková, m: Kurišová
trieda stredná:
V 1, CAC, CC LEXUSS IVEPET ch: I. Petráková, m: A. Poláčeková
trieda veteránov :
V 1, HASAN AGATA LUX ch: J. Černá, m: M. Geršičová –Najkrajší veterán

SUKY

trieda šteniat:
VN 1, NADINNE IVEPET ch+m:I.Petráková – Najkrajšie šteňa
trieda mladých:
V 1,CAJC GABRIELLE DAR TIBETU ch: E. Vašková, m: A. Kristofik
V 2 CARAMEL-CA ZÁMOCKÁ ZÁHRADA ch + m: O. Petöczová
V 3 MARIBELL IVEPET ch: Petráková, m: E. Cagaňová
V 4 JAŠKA GEMA-ROSES ch + m: M. Geršičová
trieda stredná:
V 1, CAC, CC ELECTRA DAR TIBETU ch + m: E. Vašková
trieda otvorená:
V 1,CAC, CC LUCKY GIRL STARÁ BAŠTA ch: E. Štefániková, m: Petráková
V 2 KJA-LA AGÁTA LUX ch + m: J. Černá
V 3 CHATUM GEMA-ROSES ch: Geršičová, m: Ľ. Červeníková
trieda šampiónov:
V 1, CAC,CC ORLANE´S ALL TOO EASY ch: L. – K. Smith, m: R. Blažo

TIBETSKÝ TERIÉR

Rozhodca: Gabriela Ridarčíková, SK

PSY

trieda šteniat:
VN KHYI-MI BOD-JA LAMLEH ch + m: Mgr.M. Adámeková
trieda mladých:
V 1, CAJC ARCHAD TINGRI ch: Králik + Bajsová, m: Mgr. A. Paločková
trieda stredná:
V 1, CAC,CC QUANDO SENGGE ch + m: S.Jemelková
V 2, R.CAC AKAR TINGRI ch + m: Králik + Bajsová
trieda otvorená:
V1, CAC, CC FALAMANDUS NORDIC VINTAGE ch: T. Hakamo, m: Ing.V.Kučerková
V2, R.CAC HIMAL CHAR-PA OD VILZONKY ch: M. Macháčová, m: A. Jeleňová
trieda šampiónov:
V 1, CAC, CC MARCO POLO SENGGE ch + m:  S. Jemelková

SUKY

trieda stredná:
V 1,CAC, CC LÖVSKAR´S LASYA ch: P. Forsbacka, m: Králik + Bajsová
trieda otvorená:
V 1, CAC, CC, BHOOMI LAMLEH SCHAMBALA ch: B. Alfieri, m: M. Adámeková – BOB
nenastúpila AKKIRA MORAVIA CLÉR ch: O. Michlová, m: E. Lajdová
trieda šampiónov:
V 1, CAC, CC KHYI-MI ARDIN LAMLEH ch: M. Adámeková, m: M. Bolgáčová
nenastúpila DEBBIE MASINIAL ch + m:  A. Šoková

TIBETSKÝ ŠPANIEL

Rozhodca: Linda Voláriková, SK

PSY

trieda dorastu:
VN 1 AM-PO LOTOSOVý KVET TIBETU ch + m: I. Visolajská
trieda mladých:
V 1,CAJC DGA-PO-NE-PO SOMMERYST´S ch: R. Primdal, m: I. Visolajská
trieda stedná:
V 1,CAC,CC, ORIN PERLA MAHAGON ch+m: E. Hájková – BOB
trieda šampiónov:
V 1,CAC,CC BÉLOS PERLA MAHAGON ch+m: E. Hájková

SUKY

trieda dorastu:
VN 1 AN-NA-TSI LOTOSOVÝ KVET ch + m:I.Visolajská
trieda stredná:
nenastúpila ODETTE PERLA MAHAGON ch: E. Hájková, m: I. Visolajská
trieda otvorená:
nenastúpila ETHEL MODRÁ PÍSNIČKA ch: M. Dlábolová, m: I. Visolajská
trieda šampiónov:
V 1 ,CAC, CC KASSIOPEA PERLA MAHAGON ch + m: E. Hájková

SHIH-TZU

Rozhodca: Linda Voláriková, SK

PSY

trieda stredná:
nenastúpil QUELINDA´S AMBAHAI-KHAN ch: S. Thurner m: Bernadis + Thurner
trieda otvorená:
nenastúpil BLACKBERRY´S MISSION COMPLETED ch: N. Naksophon, m: M. Rezbárik
trieda veteránov:
nenastúpil PAO Yü MANCHU-KHAN ch + m: K. Bernadis

SUKY

trieda mladých:
V 1,CAJC PACYNKA AD ACTE ch: B. Strzylewska, m: B. Oleszcuk
VD 2 JESSICA ATREI KIRABZER ch: S. Rezbáriková, m: G. Bugrišová
trieda otvorená:
V 1,CAC,CC ATHENA Z TIBETSKEJ RÍŠE ch + m: B. Machynová
trieda šampiónov:
V 1, CAC, CC KAYBAROSHI HAN & HAR BEE MY PRINCESS ch: Oleszuk, m: B. Fostacz – BOB 

 

2017-01-10T11:27:22+00:00 18/09/2010 |